Black Mirror sezon 5. – są zwiastuny i data premiery!

}

Data: 22 maja 2019

a

Kategorie: Newsy

Cierpliwość widzów opłaciła się, w sieci pojawiły się aż trzy zapowiedzi kolejnego sezonu serialu Black Mirror. Znana jest także data jego premiery, która to odbędzie się już 5 czerwca.

Każdy zwiastun odnosi się do jednego z odcinków. W rolach głównych ujrzymy m.in. Miley Cyrus, Anthony’ego Mackie, Yahya Abdul-Mateena II, Ludi Lin, Andrew Scotta, Damsona Idris i Topher Grace.

Odcinek Rachel, Jack and Ashley, Too opowie o samotnym nastolatku, którego jedynym marzeniem jest zbliżenie się do swojej ulubionej gwiazdy pop, a której życie wcale nie okazuje się tak pięknym jak mogłoby się to wydawać. Striking Vipers ukaże nam historię znajomych ze studiów, którzy spotykając się po latach wywołują serię wydarzeń mogących zmienić ich życie już na zawsze. Z kolei w Smithereens poznamy uporządkowanego kierowcę taksówki, któremu nagle wszystko wymyka się spod kontroli, a on sam znajduje się w centrum niepokojących wydarzeń.

https://www.youtube.com/watch?v=ssr40U3-do0&feature=youtu.be

Twórcą oraz autorem scenariusza i reżyserem serialu jest Charlie Brooker. Stworzył on antologiczny serial, który ukazuje lęki, jakie wypływają z współczesności. Główną tematyką jest nasza technoparanoja i uzależnienie od wszelkiej technologii, która zmieniła całe nasze życie. To ona jest tym czarnym lustrem odbijającym codzienność naszych czasów.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Peacemaker kończy produkcję

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.