w

Black Mirror sezon 5. – są zwiastuny i data premiery!

blackmirror
źródło: Netflix

Cierpliwość widzów opłaciła się, w sieci pojawiły się aż trzy zapowiedzi kolejnego sezonu serialu Black Mirror. Znana jest także data jego premiery, która to odbędzie się już 5 czerwca.

Każdy zwiastun odnosi się do jednego z odcinków. W rolach głównych ujrzymy m.in. Miley Cyrus, Anthony’ego Mackie, Yahya Abdul-Mateena II, Ludi Lin, Andrew Scotta, Damsona Idris i Topher Grace.

Odcinek Rachel, Jack and Ashley, Too opowie o samotnym nastolatku, którego jedynym marzeniem jest zbliżenie się do swojej ulubionej gwiazdy pop, a której życie wcale nie okazuje się tak pięknym jak mogłoby się to wydawać. Striking Vipers ukaże nam historię znajomych ze studiów, którzy spotykając się po latach wywołują serię wydarzeń mogących zmienić ich życie już na zawsze. Z kolei w Smithereens poznamy uporządkowanego kierowcę taksówki, któremu nagle wszystko wymyka się spod kontroli, a on sam znajduje się w centrum niepokojących wydarzeń.

Twórcą oraz autorem scenariusza i reżyserem serialu jest Charlie Brooker. Stworzył on antologiczny serial, który ukazuje lęki, jakie wypływają z współczesności. Główną tematyką jest nasza technoparanoja i uzależnienie od wszelkiej technologii, która zmieniła całe nasze życie. To ona jest tym czarnym lustrem odbijającym codzienność naszych czasów.

Źródło: collider

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

baner kwadrat df 02 2 e1561738581799 150x87

Dni Fantastyki 2019 – święto wrocławskiej fantastyki zacznie się już w lipcu!

the scroll keeper in the dark crystal age of resistance 150x150

The Dark Crystal: Age of Resistance – jest data premiery i zdjęcia z produkcji!