Billions – Damian Lewis odchodzi z serialu!

5 października 2021 | Newsy

Na platformie HBO GO jest już dostępny cały piąty sezon serialu Billions. Wraz z emisją finałowego odcinka w sieci pojawiły się niezbyt dobre informacje. Wynika z nich, iż aktor Damian Lewis, który w serialu wciela się w wpływowego finansistę – Bobby’ego Axelroda odchodzi z serialu wraz z końcem piątej serii.

Historia odgrywanego przez aktora bohatera zakończona została w finałowym odcinku. Axelrod uciekł do Szwajcarii, aby uniknąć prawnych konsekwencji.

Serial będzie jednak dalej kontynuowany. Szósty sezon, którego pierwszą zapowiedź możecie zobaczyć poniżej, skupi się na postaci Mike’a Prince’a, odgrywanego przez Coreya Stolla. Zobaczymy jak Mike będzie przejmował firmy Axelroda. Zobaczymy także walkę pomiędzy nim a Rhoadesem – w tej roli Paul Giamatti.

Poniżej możecie zobaczyć wpis Briana Koppelmana, twórcy serialu, który za jego pośrednictwem żegna się z aktorem. Jest także wpis samego aktora, który dziękuje za te 5 sezonów.

Premiera 6. sezonu serialu Billions już 23 stycznia 2022 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Walka z Goliatem – data premiery finałowego sezonu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram