Big Mouth – zwiastun 6. sezonu sprośnej animacji dla dorosłych

}

Data: 24 sierpnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix opublikował pierwszą zapowiedź szóstego sezonu serialu animowanego dla dorosłych Big Mouth. Wideo zdradza datę premiery nowych epizodów.

Jak widać na materiale wideo szósty sezon zapowiada się naprawdę ciekawie. Connie wpadnie w niezłą panikę, gdy zda sobie sprawę, że Maury naprawdę jest w ciąży.

Szósty sezon skupić ma się na tematyce rodzinnej. Pokaże on ważne wartości, a także uświadomi nam to, iż choć nie zawsze można wybrać rodzinę, to jednak zawsze można otoczyć się tymi ludźmi, którzy kochają Cię za to kim i jaki jesteś.

Big Mouth to serial komediowy, który w kontrowersyjny sposób ukazuje blaski i cienie dojrzewania dwóch nastolatków – Nicka i Andrew. Są oni odbiciem prawdziwych przyjaciół, będących twórcami serialu – Nicka Krolla i Andrew Goldberga. Za reżyserię odpowiadają Mark Levin i Jennifer Flackett.

Premiera 6. sezonu już 28 października.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  His Dark Materials (Mroczne materie) na oficjalnym zwiastunie!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.