Biały Lotos z przedłużeniem na 2. sezon

}

Data: 11 sierpnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Mający niedawno swoją premierę satyryczny serial HBO Biały Lotos otrzymał właśnie zielone światło na realizację drugiego sezonu. Za produkcję odpowiada Mike White.

Serial wypadł bardzo dobrze jeśli chodzi o jego oglądalność, otrzymał także wiele pozytywnych opinii i wywołał wiele dyskusji w mediach społecznościowych.

Przedłużenie spowodowało, iż produkcja będzie miała charakter antologii. Drugi sezon rozegra się co prawda w obiekcie hotelowym o tytułowej nazwie, ale nie na Hawajach. Poznamy także losy zupełnie innej grupy wczasowiczów.

Serial Biały Lotos podąża za grupą gości hotelowych, którzy w tym samym tygodniu spędzają wakacje w ekskluzywnym kurorcie, relaksując się i wypoczywając wśród rajskich krajobrazów. Kiedy jednak mijają kolejne dni okazuje się, że nie tylko turyści czy zawsze uśmiechnięci pracownicy hotelu, ale także to na pozór idylliczne miejsce ma swoje mroczne strony.

Pierwszy sezon z sześcioma odcinkami zadebiutował na HBO GO 12 lipca. 16 sierpnia premierę będzie miał odcinek finałowy.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  House of the Dragon – pierwsze grafiki koncepcyjne!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.