Biały Lotos z przedłużeniem na 2. sezon

11 sierpnia 2021 | Newsy

Mający niedawno swoją premierę satyryczny serial HBO Biały Lotos otrzymał właśnie zielone światło na realizację drugiego sezonu. Za produkcję odpowiada Mike White.

Serial wypadł bardzo dobrze jeśli chodzi o jego oglądalność, otrzymał także wiele pozytywnych opinii i wywołał wiele dyskusji w mediach społecznościowych.

Przedłużenie spowodowało, iż produkcja będzie miała charakter antologii. Drugi sezon rozegra się co prawda w obiekcie hotelowym o tytułowej nazwie, ale nie na Hawajach. Poznamy także losy zupełnie innej grupy wczasowiczów.

Serial Biały Lotos podąża za grupą gości hotelowych, którzy w tym samym tygodniu spędzają wakacje w ekskluzywnym kurorcie, relaksując się i wypoczywając wśród rajskich krajobrazów. Kiedy jednak mijają kolejne dni okazuje się, że nie tylko turyści czy zawsze uśmiechnięci pracownicy hotelu, ale także to na pozór idylliczne miejsce ma swoje mroczne strony.

Pierwszy sezon z sześcioma odcinkami zadebiutował na HBO GO 12 lipca. 16 sierpnia premierę będzie miał odcinek finałowy.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  House of the Dragon – pierwsze grafiki koncepcyjne!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram