”Biały Lotos” z odnowieniem na 3. sezon

}

Data: 18 listopada 2022

a

Kategorie: Newsy

Obecnie trwa emisja drugiego sezonu serialu Biały lotos. HBO nie czekając na finał serii, już zdecydowało o jej dalszym losie. Ten satyryczny dramat otrzymał właśnie zgodę na realizację trzeciego sezonu.

Tak więc, twórca produkcji Mike White prawdopodobnie już niedługo rozpocznie pierwsze castingi, które wyłonią nową grupę aktorów, którzy 'zameldują’ się w kolejnym hotelu Biały Lotos znajdującym się w jeszcze innym miejscu na świecie.

Serial ten to satyra społeczna. Jego fabuła podąża za grupą gości hotelowych, którzy w tym samym tygodniu spędzają wakacje w ekskluzywnym kurorcie, relaksując się i wypoczywając wśród rajskich krajobrazów. Kiedy jednak mijają kolejne dni okazuje się, że nie tylko turyści czy zawsze uśmiechnięci pracownicy hotelu, ale także to na pozór idylliczne miejsce ma swoje mroczne strony.

Pierwszy sezon rozgrywał się na Hawajach, akcja drugiego umiejscowiona jest na Sycylii.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Cooking with Paris – teraz będziecie mogli gotować z Paris Hilton!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.