Beyond skasowane – nie będzie 3. sezonu serialu

j
}

Data: 30 marca 2018

a

Kategorie: Newsy

Mamy smutną wiadomość dla fanów serialu Beyond. Stacja Freeform (dawniej ABC Family) zapowiedziała, że produkcja 3. sezonu nie będzie miała miejsca. Decyzja zapadła po emisji finałowego odcinka drugiego sezonu.

Serial opowiada historię Holdena (w roli Burkley Duffield), młodego mężczyzny, który po dwunastu latach budzi się ze śpiączki. Holden odkrywa, że w tym czasie nabył nadprzyrodzonych umiejętności, które po czasie wpędzają go w sam środek niebezpiecznego spisku.

Beyond

Źródło: tvline

Holden wybudziwszy się ze śpiączki próbuje odkryć co mu się stało i dlaczego dotknęło to właśnie jego osobę. Bohater pamięta tylko swoje dzieciństwo i musi ponownie wkroczyć w dorosłość. W wyniku tej sytuacji wie, że nie może ufać nikomu.

Drugi sezon serialu Beyond odnotował 50% spadek oglądalności, w porównaniu do poprzedniego sezonu.

ZOBACZ TEŻ  Bajer z Bel-Air powróci jako serial!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Kamil Siegień

Przyjaciele są jego receptą na wszystko. Ogląda ich w chorobie, smutku, radości, podczas przerwy obiadowej oraz wieczorem przed snem. Marzy o tym, by wspólnie z Chandlerem, Joeyem, Rossem, Monicą, Phoebe i Rachel zasiąść na brązowej kanapie w Central Perku. Czasami szarpnie się na inny serial, w którym musi być koniecznie opowiedziana historia o morderstwach lub nadnaturalnych przygodach.