w

Beyond skasowane – nie będzie 3. sezonu serialu

Beyond
Źródło: freeform.co.uk

Mamy smutną wiadomość dla fanów serialu Beyond. Stacja Freeform (dawniej ABC Family) zapowiedziała, że produkcja 3. sezonu nie będzie miała miejsca. Decyzja zapadła po emisji finałowego odcinka drugiego sezonu.

Serial opowiada historię Holdena (w roli Burkley Duffield), młodego mężczyzny, który po dwunastu latach budzi się ze śpiączki. Holden odkrywa, że w tym czasie nabył nadprzyrodzonych umiejętności, które po czasie wpędzają go w sam środek niebezpiecznego spisku.

Beyond
Źródło: tvline

Holden wybudziwszy się ze śpiączki próbuje odkryć co mu się stało i dlaczego dotknęło to właśnie jego osobę. Bohater pamięta tylko swoje dzieciństwo i musi ponownie wkroczyć w dorosłość. W wyniku tej sytuacji wie, że nie może ufać nikomu.

Drugi sezon serialu Beyond odnotował 50% spadek oglądalności, w porównaniu do poprzedniego sezonu.

Kamil Siegień

Napisane przez Kamil Siegień

Przyjaciele są jego receptą na wszystko. Ogląda ich w chorobie, smutku, radości, podczas przerwy obiadowej oraz wieczorem przed snem. Marzy o tym, by wspólnie z Chandlerem, Joeyem, Rossem, Monicą, Phoebe i Rachel zasiąść na brązowej kanapie w Central Perku. Czasami szarpnie się na inny serial, w którym musi być koniecznie opowiedziana historia o morderstwach lub nadnaturalnych przygodach.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zrzut ekranu 2018 03 29 13.22.08

Dom z papieru – 2 sezon już 6 kwietnia – mamy zwiastun!

dynastia

Będzie 2. sezon “Dynastii”?