w

Beverly Hills 90210 powróci jeszcze tego lata!

90210

Plotki okazały się prawdą. Stacja FOX oficjalnie zamówiła serial, który jednak nie będzie ani rebootem ani kontynuacją, jednak wystąpi w nim oryginalna obsada. Produkcja zadebiutuje już latem pod tytułem 90210. FOX z tej okazji udostępnił krótką zapowiedź.

https://www.youtube.com/watch?v=OdEKOwvldZ4&feature=youtu.be

90210 składać się będzie z sześciu godzinnych odcinków. Ponownie zobaczymy Jasona Priestleya, Jennie Garth, Iana Zieringa, Gabrielle Carteris, briana Austina Greena i Tori Spelling. Nie powróci Sahnne Doherty, a udział Luke’a Perry’ego jest jeszcze nie wiadomy. Za produkcję odpowiadają Mike Chessler i Chris Alberghini, którzy pracowali przy serialu z 2008 roku.

Aktorzy występujący w oryginalnej produkcji zagrają fikcyjnych samych siebie w trochę przerysowanym i satyrycznym stylu. Nasi bohaterowie spotykają się po 19 latach i decydują się nakręcić reboot kultowej produkcji. Próby wskrzeszenia serialu, odnowione miłości, romanse i starzy wrogowie – to wszystko powróci, a co za tym idzie na pewno będzie śmiesznie i dziwnie…

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

the tick

The Tick sezon 2. – jest zwiastun i data premiery!

ares

Ares – Netflix szykuje nowy horror psychologiczny!