Beverly Hills 90210 powróci jeszcze tego lata!

}

Data: 28 lutego 2019

a

Kategorie: Newsy

Plotki okazały się prawdą. Stacja FOX oficjalnie zamówiła serial, który jednak nie będzie ani rebootem ani kontynuacją, jednak wystąpi w nim oryginalna obsada. Produkcja zadebiutuje już latem pod tytułem 90210. FOX z tej okazji udostępnił krótką zapowiedź.

https://www.youtube.com/watch?v=OdEKOwvldZ4&feature=youtu.be

90210 składać się będzie z sześciu godzinnych odcinków. Ponownie zobaczymy Jasona Priestleya, Jennie Garth, Iana Zieringa, Gabrielle Carteris, briana Austina Greena i Tori Spelling. Nie powróci Sahnne Doherty, a udział Luke’a Perry’ego jest jeszcze nie wiadomy. Za produkcję odpowiadają Mike Chessler i Chris Alberghini, którzy pracowali przy serialu z 2008 roku.

Aktorzy występujący w oryginalnej produkcji zagrają fikcyjnych samych siebie w trochę przerysowanym i satyrycznym stylu. Nasi bohaterowie spotykają się po 19 latach i decydują się nakręcić reboot kultowej produkcji. Próby wskrzeszenia serialu, odnowione miłości, romanse i starzy wrogowie – to wszystko powróci, a co za tym idzie na pewno będzie śmiesznie i dziwnie…

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  10 seriali których akcja rozgrywa się w Los Angeles

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.