Betty – zwiastun 2. sezonu

}

Data: 5 czerwca 2021

a

Kategorie: Newsy

HBO opublikowało nową zapowiedź drugiego sezonu serialu Betty, który opowiada o poszukujących swojego miejsca w życiu skejterkach.

Produkcja ta opiera się na cenionym filmie Skejterka Crystal Moselle. Bohaterkami serialu Betty jest grupa pochodzących z bardzo różnych środowisk dziewczyn z Nowego Jorku. Ich życiową pasją jest zdominowany przez mężczyzn skateboarding.

W drugim sezonie obserwujemy, jak pięć głównych bohaterek z młodych dziewczyn staje się kobietami i razem stawia czoła wyzwaniom, które ta zmiana za sobą niesie. Próbując zapanować nad presją, która towarzyszy wkraczaniu w dorosłość, dziewczyny wpuszczają do swojego świata chłopców, ich męskich ‘odpowiedników’, którzy stają się prawdziwymi sojusznikami. W myśl większego dobra tworzą jeden, wspólny front. Drugi sezon serialu, którego akcja toczy się w 2020 roku, przedstawia pandemię koronawirusa w Nowym Jorku, gdzie maski i aktywności na świeżym powietrzu są normą.

Premiera 2. sezonu serialu na HBO GO już 12 czerwca 2021 roku. Dzień po premierze amerykańskiej.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Łasuch – zwiastun postapokaliptycznej baśni opartej na popularnym komiksie DC

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.