w

Betty – HBO daje zielone światło na produkcję 2. sezonu

betty
hbo

Na HBO wraz z początkiem czerwca zakończyła się emisja pierwszego sezonu Betty, a już włodarze platformy zdecydowali się dać mu oficjalne odnowienie na sezon kolejny.

Betty to serial o poszukujących swojego miejsca w życiu skejterkach na podstawie cenionego przez krytyków filmu Skejterka w reżyserii Crystal Moselle. Historia skupia się na pięciu młodych kobietach, żyjących w Nowym Jorku i pragnących uprawiać skateboarding – sport zdominowany przez mężczyzn. Z racji tego muszą walczyć o swoje, aby być traktowanymi na równi.

Za serial odpowiada reżyserka wspomnianego filmu – Crystal Moselle. W obsadzie znajdują się aktorki, które również wystąpiły w pełnometrażowej produkcji, są to Dede Lovelace, Nina Moran, Ajani Russell, Kabrina Adams i Rachelle Vinberg.

Pierwszy sezon serialu składa się z sześciu odcinków i w całości dostępny jest na platformie HBO GO. Mieliście może okazję się już z nim zapoznać?

Źródło: deadline

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dark kadr z serialu 150x150

Dark sezon 3. – serialowa trylogia dobiega końca, zobaczcie nową zapowiedź

close enough 150x150

Close Enough – HBO Max prezentuje nową animację