Betty – HBO daje zielone światło na produkcję 2. sezonu

20 czerwca 2020 | Newsy

Na HBO wraz z początkiem czerwca zakończyła się emisja pierwszego sezonu Betty, a już włodarze platformy zdecydowali się dać mu oficjalne odnowienie na sezon kolejny.

Betty to serial o poszukujących swojego miejsca w życiu skejterkach na podstawie cenionego przez krytyków filmu Skejterka w reżyserii Crystal Moselle. Historia skupia się na pięciu młodych kobietach, żyjących w Nowym Jorku i pragnących uprawiać skateboarding – sport zdominowany przez mężczyzn. Z racji tego muszą walczyć o swoje, aby być traktowanymi na równi.

Za serial odpowiada reżyserka wspomnianego filmu – Crystal Moselle. W obsadzie znajdują się aktorki, które również wystąpiły w pełnometrażowej produkcji, są to Dede Lovelace, Nina Moran, Ajani Russell, Kabrina Adams i Rachelle Vinberg.

Pierwszy sezon serialu składa się z sześciu odcinków i w całości dostępny jest na platformie HBO GO. Mieliście może okazję się już z nim zapoznać?

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Czerwiec w HBO GO – premiery i kontynuację

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy