Behind Her Eyes – zwiastun nowego serialowego thrllera od Netflixa

}

Data: 5 lutego 2021

a

Kategorie: Newsy

Netflix zaprezentował pierwszą zapowiedź swojego nowego limitowanego serialu Behind Her Eyes. Produkcja ta jest adaptacją bestsellerowej powieści Sarah Pinborough.

Fabuła serialu skupi się na skomplikowanym trójkącie miłosnym. Główna bohaterka Louise Barnsley, to młoda samotna matka, która prowadzi normalne życie, ale nocami nękają ją koszmary. Sytuacja zmienia się kiedy wdaje się w romans ze swoim przystojnym i tajemniczym szefem – psychiatra Davidem Fergusonem. Ten ma jednak żonę Adele. Kobiety z czasem zaczyna łączyć sekretna przyjaźń. Adele, która opanowała swoje koszmary lata temu teraz pomaga w tym Louise, a to przy pomocy instrukcji zawartych w starym dzienniku. Im bardziej kobiety wchodzą w głąb siebie, tym bardziej zagęszcza się sieć kłamstw. Na jaw zaczynają wychodzić sekrety. Dochodzi również do nadprzyrodzonych wydarzeń.

W rolach głównych występują Simona Brown, Eve Hewson, Tom Bateman i Robert Aramayo. Twórcą Behind Her Eyes jest Steve Lightfoot, a za kamerą stanął Erik Richter Strand.

Premiera serialu już 17 lutego 2021 roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Evan Peters jako seryjny morderca w serialu Netflixa od Murphy'ego

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.