Behawiorysta – zobaczcie pierwsze zdjęcia z planu

}

Data: 20 czerwca 2021

a

Kategorie: Newsy

Trwają prace na planie kolejnej po Chyłce adaptacji powieści Remigiusza Mroza pt. Behawiorysta. Na oficjalnym profilu serialu na Instagramie pojawiły się pierwsze zdjęcia z produkcji, w której to w głównego bohatera wciela się Robert Więckiewicz.

Za reżyserię serialu odpowiada Łukasz Palkowski, twórca serialu Chyłka czy Diagnoza

Behawiorysta jest pierwszą powieścią z cyklu o Gerardzie Edlingu, behawioryście i specjaliście od kinezyki. Zajmuje się on analizowaniem i badaniem ludzkiego zachowania – komunikacji niewerbalnej. Dzięki temu jest w stanie rozwiązać niemal każdą zagadkę. Teraz przyjdzie zmierzyć mu się z zamachowcem Horstem Zeigerem – nieśmiałym outsiderem, komputerowym maniakiem i totalnie nieprzwidywalnym mordercą, który zajął przedszkole. Bezsilna policja wzywa Gerarda. Rozpoczyna się gra między ścigającym a ściganym, w której tak naprawdę nie wiadomo kto jest kim…A wszystko to rozgrywa się online, na oczach tysięcy widzów.

behawiorysta dzien 04 12 04 2021 odc 4 12 jpg
fot. TVN

W obsadzie oprócz Więckiewicza, znajdują się także Krystian Pesta, Katarzyna Dąbrowska, Anna Mrozowska, Magdalena Czerwińska, Mirosław Haniszewski, Rafał Zawierucha, Marysia Sobocińska, Anna Próchniak i Ewa Kolasińska.

Produkcja najpierw trafi do serwisu Player.pl, a później wyemitowana zostanie na łamach stacji TVN. Behawiorysta składać ma się z ośmiu odcinków. Data premiery serialu nie jest jeszcze znana.

bez tytulu 16
fot. screen z Instagrama

Tutaj link do wpisu na Instagramie z zdjęciami z serialu.

Źródło: TVN, Instagram

ZOBACZ TEŻ  Dexter – kolejna krótka zapowiedź powrotu Dextera Morgana

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.