Behawiorysta zadebiutuje na początku 2022 roku!

}

Data: 2 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Serial Behawiorysta oparty na powieści Remigiusza Mroza w pierwszej kolejności zadebiutuje w serwisie Player.pl. Nie podano jeszcze dokładnej daty premiery, ale planowana jest ona na początek 2022 roku.

Po premierze w serwisie produkcja zapewne pojawi się w wiosennej ramówce stacji TVN.

Behawiorysta jest pierwszą powieścią z cyklu o Gerardzie Edlingu, behawioryście i specjaliście od kinezyki. Zajmuje się on analizowaniem i badaniem ludzkiego zachowania – komunikacji niewerbalnej. Dzięki temu jest w stanie rozwiązać niemal każdą zagadkę. Teraz przyjdzie zmierzyć mu się z zamachowcem Horstem Zeigerem – nieśmiałym outsiderem, komputerowym maniakiem i totalnie nieprzwidywalnym mordercą, który zajął przedszkole. Bezsilna policja wzywa Gerarda. Rozpoczyna się gra między ścigającym a ściganym, w której tak naprawdę nie wiadomo kto jest kim…A wszystko to rozgrywa się online, na oczach tysięcy widzów.

Serial składać ma się z ośmiu odcinków. W głównego bohatera wciela się Robert Więckiewicz. Za reżyserię odpowiada Łukasz Palkowski, twórca serialu Chyłka czy Diagnoza.

Źródło: Świat seriali

ZOBACZ TEŻ  Potwór z bagien (Swamp Thing) – serial pojawił się w ofercie HBO GO!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.