Przeczytano:

Behawiorysta – ruszyły zdjęcia do nowego serialu opartego o powieść Remigiusza Mroza

05 05 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Rozpoczęły się prace na planie nowego serialu powstającego dla serwisu VOD Player.pl należącego do stacji TVN. Produkcja nosi tytuł Behawiorysta i jest kolejną po Chyłce adaptacją powieści Remigiusza Mroza.

Za reżyserię serialu odpowiada Łukasz Palkowski, twórca serialu Chyłka czy Diagnoza. Jak na razie nie znana jest obsada serialu, ale według tego co na swoim profilu na Facebooku podaje sam autor powieści jest ona imponująca.

Tutaj link do wpisu Remigiusza Mroza na Facebooku.

Behawiorysta jest pierwszą powieścią z cyklu o Gerardzie Edlingu, behawioryście i specjaliście od kinezyki. Zajmuje się on analizowaniem i badaniem ludzkiego zachowania – komunikacji niewerbalnej. Dzięki temu jest w stanie rozwiązać niemal każdą zagadkę. Teraz przyjdzie zmierzyć mu się z zamachowcem, który zajął przedszkole. Bezsilna policja wzywa Gerarda. Rozpoczyna się gra między ścigającym a ściganym, w której tak naprawdę nie wiadomo kto jest kim…

Zdjęcia do serialu powstają w Opolu. Produkcja najpierw trafi do serwisu Player.pl, a później wyemitowana zostanie na łamach stacji TVN.

Źródło: światseriali

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również