Będzie serial o Conanie Barbarzyńcy! Pracuje nad nim Netflix!

}

Data: 1 października 2020

a

Kategorie: Newsy

Platforma Netflix nabyła prawa do postaci stworzonej przez Roberta E. Howarda. Serwis już pracuje nad tym, aby w postaci serialu przedstawić losy słynnego Conana Barbarzyńcy.

Obecnie trwają poszukiwania ludzi, którzy zajmą się tym projektem. Pierwsze co trzeba obsadzić najważniejsze stanowiska, a więc znaleźć scenarzystę, showrunnera i reżysera.

Będący na bardzo wczesnym etapie rozwoju projekt jest pierwszym pomysłem jaki ujrzy światło dzienne po umowie między Netflixem a Conan Properties International. Jeśli serial ten się spodoba z pewnością możemy oczekiwać na inne produkcję poświęcone Cymeryjczykowi.

Postać Conana stworzona została w 1932 roku. Do tej pory bohater ten doczekał się przygód w wielu komiksach, powieściach, filmach, serialach, a nawet grach wideo. Najsłynniejszym Conanem jest chyba Arnold Schwarzengger, który w 1982 roku wcielił się w tą postać w kinowym hicie Johna Miliusa. Potem bohatera tego w 2011 roku sportretował Jason Momoa.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  His Dark Materials (Mroczne materie) na oficjalnym zwiastunie!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.