Będzie nowa BrzydUla!

23 maja 2020 | Newsy

j

Serial Brzydula był emitowany na TVN w latach 2008-2009 i od razu zyskał wielką popularność. Już od jakiegoś czasu krążą plotki o wznowieniu produkcji. Teraz mamy potwierdzenie.

W lutym tego roku, Julia Kamińska, odtwórczyni głównej roli „Starej” Brzyduli, w Dzień Dobry TVN wspominała o planowaniu nowego sezonu. Powiedziała wtedy, że scenariusz tworzy Piotr Jasek, który był scenarzystą tej produkcji od samego początku.

Natomiast Małgorzata Socha, również grająca w tym serialu 12 lat temu (dość kontrowersyjną postać Violetty), zdradziła, że zdjęcia miały ruszyć jeszcze w kwietniu 2020, lecz plany pokrzyżował koronawirus i trzeba było to przełożyć na czerwiec. Ale czy to nie zbyt optymistyczne terminy? Pandemia może jeszcze trochę pokrzyżowac plany. Socha dodała, że tworzą się scenariusze dla dziewięciu odcinków. Czy będzie więcej?

Mówi się, że serial może trafić na ekrany jeszcze we wrześniu tego roku.

ZOBACZ TEŻ  Serialowa prasówka do drugiego śniadania [30.01.2018]

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy