Będzie kolejna część American Crime Story

}

Data: 15 sierpnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Obecnie na swoją premierę oczekuje trzecia część antologii American Crime Story noszącą podtytuł Impeachment. Nie przeszkadza to jednak stacji FX rozpocząć już prac nad częścią kolejną Studio 54, która to skupi się na niesławnym klubie Steve’a Rubella i Iana Schragera z lat 70 ubiegłego wieku.

Czwarta część tej kryminalnej antologii przybliży nam historię pewnego nocnego klubu na Manhattanie, który ze zwykłej dyskoteki stał się mekką nocnego życia dla bogatych i sławnych, słynnącą z wystawnych imprez, seksu i narkotyków. Wraz z błyskawiczną karierą, trzy lata później Rubell i Schrager zaliczyli epicki upadek, gdy do ich przybytku weszli agenci federalni i odkryli całe mnóstwo ukrytych pieniędzy. Obaj panowie trafili do więzienia za oszustwa podatkowe.

American Crime Story przybliża nam ciekawe skandale i historie, które miały miejsce w ubiegłym wieku. Pierwszy sezon opowiadał o procesie sądowym O.J. Simpsona, a drugi dotyczył zabicia legendarnego projektanta Gianniego Versacego. Trzecia seria skupi się na seks skandalu z Billem Clintonem i Moniką Lewinsky, który miał miejsce w latach 90 ubiegłego wieku.

Premiera trzeciej części już 7 września 2021 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Terminal List – rozpoczęły się zdjęcia do serialu Amazona

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.