Będzie kolejna część American Crime Story

15 sierpnia 2021 | Newsy

Obecnie na swoją premierę oczekuje trzecia część antologii American Crime Story noszącą podtytuł Impeachment. Nie przeszkadza to jednak stacji FX rozpocząć już prac nad częścią kolejną Studio 54, która to skupi się na niesławnym klubie Steve’a Rubella i Iana Schragera z lat 70 ubiegłego wieku.

Czwarta część tej kryminalnej antologii przybliży nam historię pewnego nocnego klubu na Manhattanie, który ze zwykłej dyskoteki stał się mekką nocnego życia dla bogatych i sławnych, słynnącą z wystawnych imprez, seksu i narkotyków. Wraz z błyskawiczną karierą, trzy lata później Rubell i Schrager zaliczyli epicki upadek, gdy do ich przybytku weszli agenci federalni i odkryli całe mnóstwo ukrytych pieniędzy. Obaj panowie trafili do więzienia za oszustwa podatkowe.

American Crime Story przybliża nam ciekawe skandale i historie, które miały miejsce w ubiegłym wieku. Pierwszy sezon opowiadał o procesie sądowym O.J. Simpsona, a drugi dotyczył zabicia legendarnego projektanta Gianniego Versacego. Trzecia seria skupi się na seks skandalu z Billem Clintonem i Moniką Lewinsky, który miał miejsce w latach 90 ubiegłego wieku.

Premiera trzeciej części już 7 września 2021 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Terminal List – rozpoczęły się zdjęcia do serialu Amazona

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram