Będzie drugi sezon GLOW – znamy datę premiery!

18 kwietnia 2018 | Newsy

j

Już 29 czerwca będziemy mogli oglądać drugi sezon serialu GLOW! Zostało to ogłoszone dziś podczas konferencji Netflix – See what’s Next. 

Oto zwiastun:

GLOW to amerykański serial  komediowy stworzony przez Liz Flahive i Carly Mensch. Akcja toczy się wokół dziewczyn należących do ligi Gorgeous Ladies of Wrestling (właśnie GLOW). Pierwszy sezon składa się z 10 odcinków, podobnie będzie z drugim sezonem – ten też będzie liczył tyle półgodzinnych odcinków.

Serial można oczywiście oglądać na Netflixie.

 

 

 

ZOBACZ TEŻ  Nagrody Emmy 2018 - nominacje

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!