Będzie animacja osadzona w świecie Westeros?

}

Data: 29 stycznia 2021

a

Kategorie: Newsy

Świat stworzony przez George’a R.R. Martina, który poznaliśmy dzięki serialowi HBO Gra o tron ma jeszcze wiele nam do pokazania. Takie przynajmniej zdanie mają filmowi twórcy. Jak donoszą zagraniczne media platforma HBO Max rozpoczęła rozważania nad realizacją animowanego serialu osadzonego w świecie Gry o tron.

Projekt ten jest w powijakach. Nie ma scenarzysty, żadne umowy nie zostały jeszcze podpisane. Włodarze platformy dopiero przeprowadzają pierwsze rozmowy z potencjalnymi scenarzystami. Produkcja jeśli jednak powstanie ma mieć podobny ton do oryginału.

Obecnie HBO pracuje nad spin-offem House of the Dragon, którego premiera zaplanowana jest na przyszły rok. Stacja w swoich dalszych planach ma także kolejny serial wywodzący się Gry o tron, a mianowicie mający opowiadać o przygodach rycerza Dunka i jego giermka Jajo.

Co sądzicie o projekcie od HBO Max? Chcielibyście więcej produkcji osadzonych w Westeros?

Źródło: The Hollywood Reporter

ZOBACZ TEŻ  Cliffhanger - czym jest? Serialowy słownik

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.