Będzie 3. sezon The Good Fight! / Sprawa idealna

j
}

Data: 3 maja 2018

a

Kategorie: Newsy

Ostatnio dodaję Wam newsy informujące o samych odnowieniach na trzeci sezon 🙂 Dziś podobnie – CBS poinformowało, że będzie trzeci sezon serialu The Good Fight – spin offu The Good Wife, czyli Żony idealnej.

Nie wiem, jak Wy, ale ja zaczynam sądzić, że ten spin-off udał się lepiej niż oryginał.

The Good fight jest doskonałym przykładem tego, że udaje się nam to, na czym nam zależy, czyli, żeby to był serial prowokujący do myślenia, przesuwania granic, a przede wszystkim niesamowicie zabawny

powiedziała Julie McNamara

Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co Robert i Michelle King, ich kreatywny zespół i niezrównana obsada przyniosą widzom w trzecim sezonie

Serial ma gwiazdorską obsadę, to doskonałe połączenie „starych” aktorów z „Żony idealnej” oraz nowych – są to między innymi Christine Baranski, Cush Jumbo, Rose Leslie, Audra McDonald, Sarah Steele, Justin Bartha, Michael Boatman, Nyambi Nyambi i Delroy Lindo.

The Good Fight, czyli Sprawa idealna, to serial skupiający się na Diane Lockhart, która przyjmuje na praktykę adwokacką swoją chrześnicę, Maię. Okazuje się jednak, że firma ojca Mai okazuje się niewypłacalna i wszyscy jej klienci, a i między innymi właśnie Diane, tracą zainwestowane pieniądze.

Diane, planująca pierwotnie zakończenie kariery zawodowej i przejście na emeryturę, musi pozostać w pracy, aby nadal się utrzymać. Poprzez swoje decyzje podjęte jeszcze w „Żonie idealnej”, traci pracę i udziały w kancelarii Lee & Lockhart, którą współprowadziła. Znajduje zatrudnienie w nowej kancelarii prowadzonej przez afroamerykańskich prawników. Przekonuje ich, by zatrudnili też Maię. Pracuje tam też Lucca Quinn, dawna podwładna Diane, a później jej konkurentka.

Na razie nie wiemy nic więcej.

W Polsce serial możemy oglądać na HBO GO.

ZOBACZ TEŻ  Szybki cash – filmowa trylogia doczekała się swojego sequela

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.