Będzie 3 sezon „One Day at a Time”

27 marca 2018 | Newsy

Netflix zapowiedział, że możemy się spodziewać 3. sezonu komedii „One Day at a Time”. Na widzów czeka 13 odcinków najnowszej serii. Co ciekawe, 1. sezon serialu był w styczniu, a twórcy już zapowiedzieli kontynuację. Nastąpi ona najpewniej również w styczniu, tyle że 2019 roku.

„One Day at a Time” opowiada o losach Penelopy Alvarez (Justina Machado), która wraca z wojska i musi radzić sobie z wychowywaniem nastoletnich już dzieci. Na szczęście pomocni okazują się matka i przyjaciele. Serial jest utrzymany w motywie klasycznego sitcomu z lat 70.

Komu przypadł do gustu i nie może się doczekać kolejnego sezonu?

ZOBACZ TEŻ  Supergirl sezon 4. – promo 11. odcinka

1 komentarz

  1. Magdalena Bród

    Cudownie, uwielbiam! 🙂

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Zienkiewicz

Lubi góry, mięso, whisky i siedzieć "na komputerze". Serialowo wierna klasykom sprzed lat (Chirurdzy <3), nowym tytułom daje maksymalnie kilkanaście minut szans, jeśli nie ma chemii, porzuca je.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!