Będą kolejne spin-offy Gry o tron? HBO nad tym pracuje

}

Data: 19 marca 2021

a

Kategorie: Newsy

HBO dalej planuje odcinać kupony od sukcesu swojego hitowego serialu Gra o tron. W produkcji jest już jeden spin-off House of the Dragon, ale jak donoszą zagraniczne media włodarze stacji planują rozszerzyć to uniwersum o więcej produkcji.

Podobno HBO obecnie rozmyśla nad trzema pomysłami na nowe projekty, których akcja osadzona zostanie w fikcyjnym świecie stworzonym przez George R.R. Martina.

Pierwszy z nich to 9 Voyages lub Sea Snake. Jest on na najwyższym etapie rozwoju, ponieważ jako jedyny posiada scenarzystę. Jest nim Bruno Heller. Jego fabuła miałaby ukazać nam wielkie wyprawy morskie Corlysa Velaryona odbywane na pokładzie statku Sea Snake.

Drugi projekt nosi nazwę Flea Bottom i jego akcja osadzona zostanie w slumsach Królewskiej Przystani, gdzie labirynt ciemnych i wąskich uliczek wypełniony jest burdelami i barami.

Trzecim z pomysłów jest 10,000 Ships. Tu główną bohaterką zostałaby księżniczka Nymerii, która ocalały lud Rhoyonarów poprowadziła na swoich statkach z Essos do Dorne. Migracja ta miała miejsce około wiek przed wydarzeniami ukazanymi w powieści Pieśń lodu i ognia.

Powyższe potencjalne spin-offy dołączają do zapowiedzianej już wcześniej adaptacji powieści Tales of Dunk & Egg, która również jeśli powstanie trafi na HBO. Z kolei włodarze HBO Max rozmyślają nad serialem animowanym osadzonym w Westeros.

Czy cokolwiek wyjdzie z tych projektów. Czas pokaże.

Źródło: Deadline

ZOBACZ TEŻ  Najlepsze seriale na podstawie książek - zobacz te 4 propozycje

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.