Batwoman – zwiastun 3. sezonu

}

Data: 22 września 2021

a

Kategorie: Newsy

Stacja The CW odpowiedzialna za serial Batwoman, opublikowała pierwszą zapowiedź nadchodzącego trzeciego sezonu swojego popularnego serialu opartego na postaci z komiksów.

W tytułową boahterkę wciela się Javicia Leslie, która możemy zobaczyć na poniższym zwiastunie. Trzeci sezon da nam również powrót klasycznych złoczyńców – przeciwników Batmana. Są to m.in. Szalony Kapelusznik czy Killer Croc.

Co ciekawe w serii tej wystąpi Victoria Cartagena, która sportretuje postać Renee Montoy’i. To jej drugie podejście do tej bohaterki, bowiem już raz się w nią wcieliła. Miało to miejsce w serialu Gotham.

W trzecim sezonie poznamy także innych nowych bohaterów. Są to: Bridget Regan jako Pamela Isley/Posion Ivy, Robin Givens jako Jada Jet oraz Nick Creegan jako Marquis.

Premiera nowych epizodów Batwoman już 13 października 2021 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Batwoman – Elizabeth Anweis dołącza do obsady

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.