Batwoman – zwiastun 3. sezonu

22 września 2021 | Newsy

Stacja The CW odpowiedzialna za serial Batwoman, opublikowała pierwszą zapowiedź nadchodzącego trzeciego sezonu swojego popularnego serialu opartego na postaci z komiksów.

W tytułową boahterkę wciela się Javicia Leslie, która możemy zobaczyć na poniższym zwiastunie. Trzeci sezon da nam również powrót klasycznych złoczyńców – przeciwników Batmana. Są to m.in. Szalony Kapelusznik czy Killer Croc.

Co ciekawe w serii tej wystąpi Victoria Cartagena, która sportretuje postać Renee Montoy’i. To jej drugie podejście do tej bohaterki, bowiem już raz się w nią wcieliła. Miało to miejsce w serialu Gotham.

W trzecim sezonie poznamy także innych nowych bohaterów. Są to: Bridget Regan jako Pamela Isley/Posion Ivy, Robin Givens jako Jada Jet oraz Nick Creegan jako Marquis.

Premiera nowych epizodów Batwoman już 13 października 2021 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Batwoman – Elizabeth Anweis dołącza do obsady

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram