Batwoman sezon 2. – Alex Morf zagra złoczyńcę

}

Data: 2 października 2020

a

Kategorie: Newsy

Alex Morf, aktor znany z serialu Gotham ma szansę na powrót do uniwersum DC. Otrzymał bowiem angaż do drugiego sezonu serialu Batwoman.

Morf wcieli się w rolę złoczyńcy o imieniu Victor Zsasz. Opisywany jest on jako charyzmatyczny, utalentowany morderca z nieposkromionymi pokładami energii. Po każdej zabitej osobie wycina sobie z dumą ślady na własnej skórze.

Przypomnijmy, że serial Batwoman opowiada o kuzynce Bruce’a Wayne’a, która również walczy z przestępczością w Gotham City ukryta pod maską nietoperza. W pierwszym sezonie w Kate Kane wcielała się Ruby Rose, jednak zrezygnowała z tej roli, a twórcy postanowili nie zastępować jej nową aktorką, tylko wprowadzić do serialu nowego głównego bohatera. To Ryan Wilder, w którą wcieli się Javicia Leslie.

W drugim sezonie Batwoman pojawią się także nowi bohaterowie tacy jak Safiyah, The Whisper i Ocean. Wcielą się w nich odpowiednio Shivani Ghai, Leah Gibson i Nathan Owens.

Premiera nowych epizodów Batwoman w pierwszej połowie 2021 roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Batwoman sezon 2. - Javicia Leslie na pierwszym teaserze

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.