Batwoman – Rachel Skarsten w roli głównej antagonistki

}

Data: 8 lutego 2019

a

Kategorie: Newsy

Batwoman to kolejny serial osadzony w komiksowym świecie produkowany dla stacji The CW. Już teraz wiemy kto zagra główną antagonistkę. To Rachel Skarsten znana z filmu Pięćdziesiąt twarzy Greya czy serialu Birds of Prey.

Skarsten wcieli się w Alice, kobietę będącą przywódczynią gangu, który inspiruje się światem znanym z Alicji w Krainie Czarów. Jej bohaterka raz jest czarującą kobietą, a raz przypomina maniakalnego zabójcę, którego jedynym celem jest pozbawienie Gotham City ładu, porządku oraz bezpieczeństwa.

Przeciwniczką Alice jest Kate Kane, żeńska wersja Batmana. W serialu ujrzymy jak walczy o miasto, ale także dowiemy się co skłoniło ją do założenia kostiumu i wyjścia na ulicę w celu zaprowadzenia porządku. W tej roli Ruby Rose.

Do obsady należą też Meagan Tandy, Camrus Johnson i Nicole Kang. Autorem scenariusza do odcinka pilotażowego jest Caroline Dries, a reżyseruje David Nutter.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Gra o tron – mamy zdjęcia z finałowego 8. sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.