w

Batwoman – kto zastąpi Ruby Rose?

cw batwoman 1stlook v5

Po tym jak około dwa tygodnie temu świat obiegła informacja, iż odtwórczyni głównej roli w serialu Batwoman rezygnuje, nie do końca wiadomo było co The CW zdecyduje się zrobić z serialem. Teraz już wiemy, że Ruby Rose zastąpi inna aktorka, ale nie sportretuje jej postaci.

Batwoman to najnowsza produkcja należąca do Arrowverse. Zadebiutowała w zeszłym roku i pomimo tego, iż od początku budziła wielkie spory wśród fanów tego uniwersum to zyskała popularność i doczekała się przedłużenia na 2. sezon. Ruby Rose wcielała się w tytułową bohaterkę Kate Kane.

Jak się właśnie okazuje w drugim sezonie w ogóle nie zobaczymy tej postaci. Producenci serialu postanowili wprowadzić nową bohaterkę, która przywdzieje strój Mrocznego Rycerza. Nowa postać nosi imię Ryan Wilder. Jak na razie nie wiadomo czy nazwa ta pozostanie czy twórcy, kiedy wymyślą coś lepszego zastąpią ją inną. Ryan opisywana jest jako kobieta, mająca około 25 lat, nie mająca określonego pochodzenia etnicznego, która wkrótce zostanie Batwoman. Jest sympatyczna, niechlujna, trochę głupia i nieokiełznana. Jest zupełnie inna niż Kate Kane. Co ważne, do tej postaci The CW również poszukuje aktorki, która należy do środowiska LGBTQ.

Premiera 2. sezonu nie została jak na razie przesunięta. Ma ona odbyć się w styczniu 2021 roku.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

the alienist angel of darkness e1591027081832 150x150

Alienista – zobaczcie zwiastun 2. sezonu serialu TNT

000a64qolfdjld3a c122 f4 150x150

Usta usta – serial sprzed dekady powraca do TVN!