Batwoman – kto zastąpi Ruby Rose?

}

Data: 3 czerwca 2020

a

Kategorie: Newsy

Po tym jak około dwa tygodnie temu świat obiegła informacja, iż odtwórczyni głównej roli w serialu Batwoman rezygnuje, nie do końca wiadomo było co The CW zdecyduje się zrobić z serialem. Teraz już wiemy, że Ruby Rose zastąpi inna aktorka, ale nie sportretuje jej postaci.

Batwoman to najnowsza produkcja należąca do Arrowverse. Zadebiutowała w zeszłym roku i pomimo tego, iż od początku budziła wielkie spory wśród fanów tego uniwersum to zyskała popularność i doczekała się przedłużenia na 2. sezon. Ruby Rose wcielała się w tytułową bohaterkę Kate Kane.

Jak się właśnie okazuje w drugim sezonie w ogóle nie zobaczymy tej postaci. Producenci serialu postanowili wprowadzić nową bohaterkę, która przywdzieje strój Mrocznego Rycerza. Nowa postać nosi imię Ryan Wilder. Jak na razie nie wiadomo czy nazwa ta pozostanie czy twórcy, kiedy wymyślą coś lepszego zastąpią ją inną. Ryan opisywana jest jako kobieta, mająca około 25 lat, nie mająca określonego pochodzenia etnicznego, która wkrótce zostanie Batwoman. Jest sympatyczna, niechlujna, trochę głupia i nieokiełznana. Jest zupełnie inna niż Kate Kane. Co ważne, do tej postaci The CW również poszukuje aktorki, która należy do środowiska LGBTQ.

Premiera 2. sezonu nie została jak na razie przesunięta. Ma ona odbyć się w styczniu 2021 roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Foodie Love - nowy serial HBO Europe. Jego debiut już w grudniu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.