elizabeth anweis

Batwoman – Elizabeth Anweis dołącza do obsady

26 lutego 2019 | Newsy

Już wiemy kto zagra macochę Kate Kane, będzie to właśnie Elizabeth Anweis, która w produkcji pojawi się jako Catherine Hamilton-Kane.

Catherine to jedna z najbardziej wpływowych osobistości w mieście Gotham, a to za sprawą fortuny jakiej się dorobiła jako uparta kontrahentka do spraw obrony. Batwoman może skutecznie zagrozić jej biznesowi.

Do obsady należą także Dougray Scott, który wcieli się w Jacoba Kane’a oraz Ruby Rose jako tytułowa bohaterka, Rachel Skarsten – Alice, główna antagonistka, Luke Fox czy Nicole Kang.

Pilot wyreżyseruje Marcos Siega, bowiem David Nutter zrezygnował z tej funkcji.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Serialowe twardzielki – top 12 postaci

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!