Alexander Skarsgård

Bastion – nowe nazwiska w obsadzie serialu!

12 września 2019 | Newsy

CBS All Access produkuje serial będący adaptacją powieści Stephena Kinga pt. Bastion. Do już znakomitej obsady dołączyły nowe nazwiska.

W serialu zobaczymy Whoopi Goldberg, Alexandra Skarsgarda, Jovana Adepo, Owena Teague, Brada Williama Henke i Daniela Sunjata.

Goldberg wcieli się w Matkę Abigail, wysłanniczkę dobra, najstarszą osobę chodząca po Ziemi, naznaczoną silną miłością Boga i nigdy niezachwianą wiarą. Skarsgard otrzymał rolę wysłannika zła, głównego antagonisty – Randalla Flagga, którego jedynym celem jest destrukcja.

Adepo zagra Larry’ego Underwooda, młodego muzyka uzależnionego od sławy i nielegalnych substancji. Teague wcieli się w Harolda Laudera, człowieka dobrego, którego kusi jednak mroczna ścieżka. Henke wystąpi jako Tom Cullen, niepełnosprawny mężczyzna, który odegra kluczową rolę w walce o przetrwanie. Z kolei Sunjata wystąpi gościnnie w roli Cobba, żołnierza pilnującego Stu Redmana, podczas poszukiwań przez rząd lekarstwa na epidemię.

Serial składał się będzie z 10 odcinków, które napisali Josh Boone i Ben Cavell. Premiera zapowiadana jest na przyszły rok.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Bastion Kinga doczeka się kolejnej adaptacji!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!