w

Bastion – nowe nazwiska w obsadzie serialu!

Alexander Skarsgård
Źródło: Il Cineocchio

CBS All Access produkuje serial będący adaptacją powieści Stephena Kinga pt. Bastion. Do już znakomitej obsady dołączyły nowe nazwiska.

W serialu zobaczymy Whoopi Goldberg, Alexandra Skarsgarda, Jovana Adepo, Owena Teague, Brada Williama Henke i Daniela Sunjata.

Goldberg wcieli się w Matkę Abigail, wysłanniczkę dobra, najstarszą osobę chodząca po Ziemi, naznaczoną silną miłością Boga i nigdy niezachwianą wiarą. Skarsgard otrzymał rolę wysłannika zła, głównego antagonisty – Randalla Flagga, którego jedynym celem jest destrukcja.

Adepo zagra Larry’ego Underwooda, młodego muzyka uzależnionego od sławy i nielegalnych substancji. Teague wcieli się w Harolda Laudera, człowieka dobrego, którego kusi jednak mroczna ścieżka. Henke wystąpi jako Tom Cullen, niepełnosprawny mężczyzna, który odegra kluczową rolę w walce o przetrwanie. Z kolei Sunjata wystąpi gościnnie w roli Cobba, żołnierza pilnującego Stu Redmana, podczas poszukiwań przez rząd lekarstwa na epidemię.

Serial składał się będzie z 10 odcinków, które napisali Josh Boone i Ben Cavell. Premiera zapowiadana jest na przyszły rok.

Źródło: screenrant

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ghostwriter reboot e1568226141881

Ghostwriter – seria z lat 90. doczeka się swojej nowej wersji!

pierwszy sezon stranger things

Stranger Things – popkulturowe nawiązania w 1. sezonie – Od E.T. po Obcego