w

Baskets – serial zakończy się po 4. sezonie!

baskets
variety

Serial Baskets dobiega końca. Stacja FX ogłosiła właśnie, że obecnie emitowany sezon czwarty będzie finałowym. W takim wypadku serial zakończy się 22. sierpnia, bowiem wtedy stacja wyemituje ostatni odcinek czwartego sezonu.

Baskets to komediowy serial, który opowiada o Chipie Basketsie. Marzył on o zostaniu klaunem, jednak zostaje wyrzucony z profesjonalnej szkoły w Paryżu uczącej tego zawodu. Po tym niepowodzeniu powraca do USA i stara się zdobyć pracę na rodeo.

Twórcami serialu są Louis C.K., Zach Galifianakis oraz Jonathan Krisel. Galifianakis wciela się także w główną rolę odgrywając braci bliźniaków Chipa i Dale’a, a partnerują mu m.in. Louie Anderson, Martha Kelly, Sabina Sciubba oraz Ernest Adams.

Źródło: variety

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

661645 352x500

Powieść Circe doczeka się serialowej adaptacji!

confiction2019 adwords v2 09 1 e1564659438314

Festiwal Popkultury Confiction – nowa impreza dla fanów seriali i nie tylko!