Barwy szczęścia odc. 2647 i 2648 – streszczenia

}

Data: 1 czerwca 2022

a

Kategorie: Newsy

Sprawdźcie co wydarzy się w dwóch ostatnich odcinkach serialu Barwy szczęścia, które wyemitowane zostaną w tym miesiącu. Na kolejne przygody naszych ulubionych bohaterów będziemy musieli poczekać, aż do września.

Odc. 2647 – Sabina martwi się o Kajtka, który po stracie Oliwki, wydaje się być całkowicie załamany. Dziewczyna zaś ma ogromne powodzenie. Zainteresowany jest nią także Justin, który informuje o tym Patryka. Natalia rozmawia z lekarzem o terapii, która może uchronić ją przed zachorowaniem na raka. O problemach Natalii dowiaduje się Klemens. Bożena godzi się z Karoliną, a zarządzanie hotelem oddaje Rafałowi. Sama skupia się wyłącznie na Tadziu. Rafał chce zrobić wszystko, aby Stańscy nie byli w stanie spłacić udzielonej im pożyczki.

Odc. 2648 – Natalia waha się nad asekuracyjną operacją piersi ze strachu przed rakiem. Spotyka się z kobietą, która poddała się mastektomii. U Natalii zjawia się Damian. Okazuje się, że właściciel fermy norek żąda 150 tysięcy odszkodowania za szkody poniesione podczas pikiety, w której brała udział Luiza. Dziewczyna wypuściła wtedy wwożone do fermy zwierzęta na wolność. Żabcia rozmawia szczerze z Vincenzo. Mówi mężczyźnie, że powinni zostać jedynie przyjaciółmi. Między Justinem i Patrykiem narasta napięcie. Obaj rywalizują o Oliwkę. Dziewczyna odebrać auto z policyjnego parkingu jedzie z Patrykiem.

Źródło: Świat seriali

ZOBACZ TEŻ  Nieobecni – drugi sezon już w maju!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.