Barwy szczęścia odc. 2642-2646 – streszczenia

}

Data: 19 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Czy Kajtek zejdzie się z Oliwką? Jak wypadnie romantyczny wypad Hermana i Malwiny? Tego dowiecie się w kolejnych odcinkach serialu Barwy szczęścia.

Odc. 2642 – Weronika świętuje w redakcji swoje urodziny. Po pracy zaprasza kolegów do pubu. W pewnej chwili pijany Modrzycki zaczyna narzucać się dziewczynie, w której obronie staje Łukasz. Ania przeziębia się po spontanicznym morsowaniu. Damian wpada do niej w odwiedziny, dokładnie w tym samym czasie co Vincenzo. Herman i Malwina starają się połączyć swój romantyczny wypad z obowiązkiem opieki nad Emilką.

Odc. 2643 – Józek przed wyjazdem do Anglii odwiedza Gabrysię. Chce bowiem by ta pożegnała się z Julcią. Gabi podczas wizyty odkrywa, iż Sałatka ułożył już sobie życie i jest z Zosią. Modrzycki podejrzewa, że Weronikę i Wangela łączy romans. Robi im z ukrycia zdjęcia. Celina zdobywa wreszcie nagrania z osiedlowego monitoringu. Okazuje się, że widać na nich chłopaka, którego Jowita poznała w dniu zabójstwa swojego dawnego kolegi.

Odc. 2644 – Dochodzenie w sprawie Jowity i tajemniczego chłopaka jest kontynuowane. Oliwka pada ofiarą złodziei, którzy kradną jej samochód. Kajtek zaś usiłując odzyskać dziewczynę namalował koło hoteli Stańskich mural. Kasia na zaproszenie Igora wybiera się z Ksawerym na ściankę wspinaczkową.

Odc. 2645 – Oliwka chce zamalować mural Kajtka. Okazuje się jednak, że ktoś ją uprzedził. Patryk rozpoczyna praktyki w szkole Gabi. Chłopak szybko wpada w oko jednej z uczennic ze starszych klas – Matyldzie. Igor chce namówić Kasię na kolejne spotkanie na ściance wspinaczkowej. Z propozycji tej nie jest jednak zadowolony Łukasz. Modrzycki chce odbić Wangelowi Weronikę. Kazik rozpoczyna pracę dla Sławki. Bliski kontakt z alkoholem jest jednak dla mężczyzny wielkim wyzwaniem.

Odc. 2646 – Łukasz niweczy plany odbicia Weroniki przez Modrzyckiego. Kobieta zaś ma wziąć udział w gali pisma ”Szok” w charakterze reporterki. Kajtek kłóci się z Patrykiem. Chłopak jest zazdrosny o relacje pomiędzy nim a Oliwką. Natalia zaś dowiaduje się, że ma mutację genu zwiększającą ryzyko zachowania na nowotwór piersi. Rozważa podwójną mastektomię.

ZOBACZ TEŻ  Barwy szczęścia odc. 2602-2606 – streszczenia

Źródło: Świat seriali

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.