Barwy szczęścia odc. 2637 – 2641 – streszczenia

}

Data: 14 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Czy Tadzio się odnajdzie? Malwina wyzna miłość Hermanowi? To wszystko w nowych odcinkach Barw szczęścia.

Odc. 2637 – Stański po ataku na Rafała prawdopodobnie trafi na obserwację psychiatryczną. Na komisariat przyjeżdża Bożena, która chce porozmawiać z mężem. Policja nie zgadza się na to. Łukasz musi odrzucić artykuł o dramacie Stańskich. Aldona martwi się o Basię. Niebawem wraz z Borysem znajdują w domu półprzytomną kobietę. Luiza mówi Renacie, że Damian poznał kogoś w kim się zakochał.

Odc. 2638 – Amelia jest zła na Łukasza, bowiem Bruno trafia na okładkę Szoku. Bożena zwalnia Karolinę, uważa bowiem, że wiedziała ona o planach Rafała. Mężczyzna po decyzji Bożeny jeszcze tego samego dnia zjawia się w hotelu. Bożena w tym samym czasie odbiera telefon od porywacza z żądaniem okupu. Aldona jedzie na uczelnię, a przedświąteczny wieczór spędza w towarzystwie nowych znajomych zamiast z rodziną. Agata przygotowuje się zaś do wyjazdu do Egiptu. Wręcza rodzinie świąteczne prezenty. Klara zaś udaje się na wigilię do wydawnictwa, gdzie flirtuje z nią Bartosz.

Odc. 2639 – Do Bożeny znowu dzwoni porywacz. Daje kobiecie jeden dzień na zdobycie 2 milionów okupu. Stańska chce wziąć pożyczkę, jednak bank jej odmawia. Załamana zwraca się z prośbą o pomoc do Rafała. Wangel przychodzi na firmowe spotkanie wigilijne, w trakcie którego krytykuje pracę Weroniki, za którą wstawia się Łukasz. Damian nie wie czy iść na kolejną randkę z Żabcią. Boi się bowiem, czy ta zaakceptuje jego przeszłość. Sebastian zaś zwierza się Wójcikowi, żę Renata żałuje, że go nie wybrała.

Odc. 2640 – Przemek chce zabrać Emilkę na wigilię co nie podoba się Malwinie, bowiem mężczyzna nie skonsultował z nią wcześniej tego pomysłu. Kobieta aby poprawić sobie humor udaje się na randkę z Hermanem, w trakcie której chce wyznać mu miłość. Bożena otrzymuje paczkę od porywcza. W środku znajduje się zdjęcie Tadzia i jego smoczek. Rafał zgadza się pomóc Stańskiej. W zamian chce jednak jej udziałów w hotelu. Basia na wigilijną kolację zaprasza Chowańskiego.

ZOBACZ TEŻ  Pierwszy zwiastun Station Eleven

Odc. 2641 – Malwina chce pojechać z Hermanem na romantyczną wycieczkę. Ich podróż przerywa telefon od Emilki. Bożena odzyskuje Tadzia. Policjant prowadzący sprawę ma jednak do niej pretensję, że nie współpracowała z policją. Rafał domaga się swojej zapłaty za pomoc. Chce także, aby Bożena przywróciła do pracy Karolinę. Bożena ma jednak na głowie także inny problem. Udaje się do psychiatrycznego szpitala w odwiedziny do otumanionego lekami męża. Damian chce ponownie spotkać się z Żabcią. Na randce wyznaje jej, że jest alkoholikiem. Kobieta przyjmuje to ze spokojem i namawia mężczyznę na morsowanie.

Źródło: Świat seriali

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.