Barwy szczęścia odc. 2627-2631 – streszczenia

}

Data: 30 kwietnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Zobaczcie co przydarzy się w kolejnych odcinkach bohaterom serialu Barwy szczęścia.

Odc. 2627 – Sławka chce walczyć o firmę Jowity, potrzebuje bowiem pieniędzy na kaucję za córkę. Kobieta dowiaduje się także, że w magazynie pomieszkują Zeus i Broda. Żabcia rozpoczyna poszukiwanie nowej miłości w internecie. Kajtek idzie po kryjomu spotkać się z Lilly. Dziewczyna mówi mu, że go kocha i nie potrafi zapomnieć o ich wspólnej nocy w Singapurze. Iza Małek odwiedza Stańskich. Chcąc ich wesprzeć planuje zorganizować aukcję swoich dzieł sztuki. Jednym z licytujących jej obrazy jest Igor, ojciec kolegi Ksawerego – Maksa. Załamanej Bożenie pomaga też Kasia, która cały czas pamięta co czuła, gdy jej syn został uprowadzony w Dubaju.

Odc. 2628 – Lilly cały czas pisze do Kajtka, co chłopak chce ukryć przed Oliwką i Madzią. Żabcia poznaje przez Internet Juliana. Mężczyzna prosi kobietę o podanie mu numeru telefonu i miejsca jej pracy. Dziennikarze mający nakręcić reportaż o Amelii i jej uczestnictwie w talent show, oferują Stańskim nagłośnienie sprawy porwania ich syna.

Odc. 2629 – Małgorzata idzie na operację. Kobietę cały czas wspierają córki oraz mąż, a także wnuczka Emilka. Kajtek i Oliwka wybierają się na lodowisko. O ich wypadzie dowiaduje się Lilly. Bożena kontaktuje się z jasnowidzem. Stański nie popiera tego pomysłu. Karolina ponownie zostaje przesłuchana w sprawie porwania Tadzia.

Odc. 2630 – Basia idzie na grób męża. Na cmentarzu spotyka Chowańskiego. Po powrocie do domu odbiera telefon od Adama i Johna. Kajtek postanawia odnaleźć Lilly. Na spotkaniu wyznaje jej, że nie może o niej zapomnieć i żyć jak dawniej. Oliwka zauważa dziwne zachowanie Kajtka i podejrzewa go o kłamstwa. Małgorzata przed operacją żegna się z mężem i wręcza mu listę spraw, których nie zdążyła załatwić przed wizytą w szpitalu. Kobieta obawia się bowiem najgorszego.

ZOBACZ TEŻ  Barwy szczęścia odc. 2567-2571 – streszczenia

Odc. 2631 – Barbara mówi Aldonie o telefonie od Adama i propozycji wyjazdu. Chowański zamierza naprawić relacje z Ewą i w tej sprawie zwraca się o pomoc do Alicji. Patryk odwiedza Oliwkę w pracy. Dziewczyna dzięki szczerej rozmowie z nim zyskuje przekonanie, że Kajtek ją okłamuje. Ten zaś w rozmowie z Darkiem wyznaje, że kocha obie dziewczyny i nie wie co robić. Amelia bierze udział w telewizyjnym show, w którym śpiewa wyłącznie dla Tadzia.

Źródło: Świat seriali

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.