Barwy szczęścia odc. 2617-2621 – streszczenia

}

Data: 20 kwietnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Są tu fani serialu Barwy szczęścia? Jeśli tak to z pewnością chętnie dowiecie się co kolejne odcinki przyniosą Waszym ulubionym bohaterom. Zapraszamy.

Odc. 2617 – Basia i John cieszą się z obecności Adama, ten jednak dalej musi się ukrywać. Natalia informuje Patryka, że pieniądze na kaucję Jowity muszą pochodzić tylko i wyłącznie z legalnego źródła. Tym samym przesłane przez Kornela pieniądze na nic się nie przydadzą. Józek myśli o wyjeździe z kraju. W organizacji pomaga mu Darek. Prezes Avii chce jednak, aby Józek w dalszym ciągu grał w jego klubie.

Odc. 2618 – Urszula wypytuje Darka o plany Józka w związku z Julcią i planowaną wyprowadzką z Polski. Zosia po raz kolejny pomaga piłkarzowi w opiece nad córką. Przed jego wyjazdem postanawia powiedzieć mu co do niego czuje. Adam ukrywa się w domu Basi. Jest zły, że kobieta nie zgodziła na wyjazd z kraju razem z nim. Małgorzata otrzymuje wyniki mammografii. Zamiast jednak zapoznać się z nimi, planuje wakacje. Jerzy martwi się o zdrowie żony.

Odc. 2619 – Adam postanawia spakować wszystkie rzeczy zmarłego niedawno Zenka. Mężczyzna chce także przekonać matkę, by nareszcie rozpoczęła nowy rozdział w swoim życiu. Wkrótce przebywanie Adama w domu Grzelaków wychodzi na jaw. Zosia odwiedza Józka. Chce go przeprosić za swoje miłosne wyznanie. Darkowi udaje się załatwić dla Józka transfer do klubu piłkarskiego w Anglii. Żabcia namawiana przez Vincenzo podejmuje decyzję o rozstaniu z Gawronem.

Odc. 2620 – Jola i Justyna odwiedzają Basię i chcą dowiedzieć się informacji o Adamie. Jakubik zaś dostaje wiadomość o zniknięciu Sary. Małgorzata i Jerzy idą na kolejną wizytę do onkologa. Po niej kobieta namawia córki do zrobienia badań genetycznych. Żabcia dalej flirtuje z Vincenzo. Radomir zaś odkrywa, iż Broda i Zeus potajemnie zamieszkali w redakcji Szoku.

ZOBACZ TEŻ  Barwy szczęścia odc. 2512-2516 - streszczenia

Odc. 2621 – Adam mówi Kasi, iż Sara przyjechała do Polski, aby wreszcie odzyskać syna. Basia po powrocie do domu zastaje puste mieszkanie. Klara dowiaduje się, że Jarecki chce wprowadzić w jej książce spore zmiany. Dziewczyna się na to nie zgadza. Wydawca zaczyna szantażować Klarę i grozi jej zamrożeniem powieści na kilka lat. Malwina wyznaje Hermanowi, że cierpi na chorobę psychiczną.

Źródło: Świat seriali

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.