Barwy szczęścia odc. 2592-2596 – streszczenia

}

Data: 7 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Ciekawi co w dalszych odcinkach serialu Barwy szczęścia? Zapraszamy.

Odc. 2592 – Marek analizuje teksty piosenek syna i martwi się, bowiem chłopak na nowo przeżywa kryzys. Adrian zaś chce wypromować muzykę Witka w Internecie. Mieszkańcy Borek planują odstrzał wypuszczonych na wolność norek. Zatrudniony na fermie norek Łukasz chce wejść do gospodarstwa z ukrytą kamerą. Jego ciągła nieobecność w redakcji denerwuje Wangela, który ponownie stanowisko redaktora naczelnego proponuje Alicji. Józek szuka dla Julci dobrej opiekunki, to jednak nie podoba się Urszuli. Związek Sałatki i Gabrysi przechodzi kryzys.

Odc. 2593 – Łukasz dalej pracuje na farmie i kontynuuje swoje dochodzenie. To nie podoba się Kasi, która sprzeciwia się temu. Po publikacji artykułu w Szoku rozpoczynają się protesty. Właściciel fermy norek chce dowiedzieć się kto z jego pracowników jest donosicielem. Józek zatrudnia Zosię do opieki nad Julcią. Okazuje się, że młoda dziewczyna jest naprawdę dobrą opiekunką, a do tego fanką piłki nożnej. Bożena czuje się bardzo zmęczona ciągłą opieką nad synem. U Stańskich zjawia się nagle biologiczna matka chłopca – Ada.

Odc. 2594 – Sadowski zostaje złapany przez ochroniarza. Wyrywa mu się jednak i ucieka. Pod zakładem czeka już Alicja z policją. Dolecki szykuje zemstę na Łukaszu. Józek chce zażegnać kryzys w swoim związku, a jednocześnie znajduje wspólny język z opiekunką Julci. Ada jest agresywna wobec Bożeny. Bruno wzywa policję. Karolina podejrzewa, że biologiczna matka Tadzia nasłana została na Stańskich przez Rafała.

Odc. 2595 – Bożena boi się Ady. Zwierza się Sabinie, która również ma za sobą walkę o adoptowane dziecko. Ada ponownie zjawia się w hotelu i atakuje Stańską. Ferma norek przechodzi weterynaryjną inspekcję. Aro jest przekonany, że Dolecki się wywinie. Rafał ostrzega Jowitę przed Deslerem. Okazuje się, że mężczyzna wie o Jowicie bardzo dużo…

ZOBACZ TEŻ  Barwy szczęścia odc. 2503-2506

Odc. 2596 – Jowita straciła swojego najlepszego klienta. Planuje zemstę na Procie i Sergiuszu. Najpierw zleca Celinie śledzenie mężczyzn, a gdy znajduje dowody na to, że to oni rujnują jej biznes, udaje się do Feel Good, gdzie robi im awanturę. Bożena wyjeżdża z Tadziem. O sporze Stańskich z Adą dowiadują się media. Okazuje się, że Rafał płaci Adze za atak na nowych rodziców Tadzia. Irena zaczyna nudzić się z Tolkiem. Ten zaś chce wziąć motor Stefana i zabrać ukochaną na zlot motocyklistów.

Źródło: Świat seriali

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.