Barwy szczęścia odc. 2577-2581 – streszczenia

}

Data: 14 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Lubicie serial Barwy szczęścia? Ciekawi co wydarzy się w kolejnych odcinkach? Zapraszamy.

Odc. 2577 – Stańscy oficjalnie zostają rodzicami Tadzia. Z kolei związek Ireny i Tolka przechodzi kolejny kryzys. Jego powodem jest uciążliwe chrapanie. Aleks prosi Aldonę o interwencję w kwestii fermy norek. Chłopak chce zainteresować sprawą Umińską. Grzelakowa decyduje się zorganizować spotkanie mieszkańców.

Odc. 2578 – Umińska pracuje nad artykułem o fermie norek pod Borkami. Przeprowadza wywiad m.in. z Aro. Po rozmowie wspierany przez Luizę, Aro podejmuje decyzję o organizacji pikiety. Kasia wraz z Vincenzo lecą na Sycylię. Po dotarciu na miejsce jadą do żony Francesco – Rosy. Górka spełniając ostatnią wolę mężczyzny, zamierza powiedzieć kobiecie o nieślubnej córce zmarłego mężczyzny. Bożena i Bruno mierzą się z urokami rodzicielstwa. W ich hotelu na nowo zjawia się Rafał.

Odc. 2579 – Aro obserwuje działania fermy norek. Mężczyzna chce po raz kolejny w dobitny sposób pokazać swój sprzeciw. Do akcji dołączają Luiza i Aleks. Kasia informuje Rosę o zdradzie jej zmarłego męża. Potem Górka spotyka się z córką Francesco – Silvią. Tomasz czuje się coraz gorzej, ponownie trafia do szpitala. Iwona po raz kolejny rozmawia na temat przeszczepu z nastoletnim synem Kępskiego.

Odc. 2580 – Kasia ma wątpliwości czy dobrze zrobiła wywiązując się obietnicy danej Francesco. Kobieta spotyka Ciro, mężczyznę który pomógł uratować jej życie. Ten oczarowany Górką zaprasza ją na lunch i przejażdżkę skuterem. Damian odbiera z komisariatu aresztowaną Luizę. Jego spotkanie z Aro kończy się bójką. Aldona dowiaduje się z gazety o poczynaniach swojego syna w sprawie fermy norek, z czego nie jest zadowolona. Podczas transportu część norek uciekło, czyniąc starty we wsi.

Odc. 2581 – Wiktor podejmuje dorosłą decyzję. Chce oddać ojcu część swojej wątroby. Jego matka nie wyraża jednak na to zgody i składa na Iwonę skargę do Izby Lekarskiej. Sadowski zostaje dziennikarzem śledczym. Chce zatrudnić się na fermie norek, by na własne oczy przekonać się jak traktowane są tam zwierzęta. Kasia martwi się tym, że Rosa źle zareagowała na wiadomość o istnieniu Silvii. Przed odlotem do Polski na kobietę czeka jednak niespodzianka.

ZOBACZ TEŻ  Wszystkie stworzenia duże i małe z zamówieniem na dwa kolejne sezony

Źródło: Świat seriali

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.