Barwy szczęścia odc. 2572-2576 – streszczenia

}

Data: 7 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Lubicie serial Barwy szczęścia? Ciekawi co wydarzy się w kolejnych odcinkach? Zapraszamy.

Odc. 2572 – Kmita oferuje Celinie pracę w agencji detektywistycznej, z czego nie jest zadowolony Herman, bowiem martwi się o bezpieczeństwo ukochanej. Jowita rozpoczyna współpracę z matką. Zeus domaga się od Jezierskiej podwyżki, a Broda cieszy się, gdy Szok publikuje tekst o Gawronie. Nie mówi jednak współlokatorom, że to on doniósł na kolegę. Justin organizuje przyjęcie imieninowe, na które zaprasza przyjaciół.

Odc. 2573 – Oliwka załamuje się, gdy Kajtek mówi jej, że nie chce, by tak odwiedziła go w Singapurze. Justin na swoim przyjęciu chce zbliżyć się do Zbrowskiej, a Agata chce wzbudzić zazdrość Patryka. Na imprezie zjawia się także Jowita, ku zdziwieniu innych z Sergiuszem i Protem. Żabcia nie wie co zrobić – czy zrezygnować z wiatrowej inwestycji i oddać Ryśkowi pieniądze czy jednak nie. Broda chce przekazać Szokowi więcej newsów o Ricardo. Celina stara się posklejać swój związek z Hermanem.

Odc. 2574 – Celina rozstaje się jednak z Hermanem i odchodzi z klubu. Odwiedza Malwinę mówiąc jej wprost, że jest jej rywalką. Agata jest zadowolona, bowiem wzbudziła zazdrość Patryka. Oliwka zaś zastanawia się czy nie zerwać z Kajtkiem i nie związać się z Justinem, który wyraźnie ją adoruje. Broda zaczyna pracę dla Szoku. Dostaje nawet swoją rubrykę. Gawron zrywa z Żabcią po tym, gdy ich historia zostaje umieszczona na łamach plotkarskich pism. Kobieta dowiaduje się jednak kto za tym stoi i postanawia się zemścić.

Odc. 2575 – Żabia wprowadza się do Justina, Jowity i Sławki. Znajduje także pracę w Feel Good. Kasia zaś otrzymuje smutną wiadomość. Zmarł Francesco, mężczyzna z którym kobieta uwięziona została pod gruzami. Załamana mówi Łukaszowi, że Włoch powierzył jej bardzo ważną tajemnicę. Justin nie może skontaktować się z Oliwką. Dziewczyna bowiem zdecydowała się wyjechać nad morze i tam zastanowić się nad swoim dalszym życiem. Grzelakowie przygotowują się do przeprowadzki do domu w Borkach. Aleks podczas spaceru po lesie znajduje nowego członka rodziny.

ZOBACZ TEŻ  Gra o tron sezon 8. – nowe plakaty! Bohaterowie na Żelaznym Tronie!

Odc. 2576 – Kornel wysyła żonie i dzieciom zaskakujące prezenty. Kasia decyduje się wyjawić Vincenzo tajemnicę Francesco. Górka postanawia wrócić do Włoch, aby spełnić ostatnią wolę zmarłego mężczyzny. Borys i Aldona podejrzewają, że pod Borkami powstała ferma futrzarska, która może mieć negatywny wpływ na okolicę i jej mieszkańców. Aleks jest oburzony.

Źródło: Świat seriali

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.