Barwy szczęścia odc. 2552-2556 – streszczenia

}

Data: 10 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Ciekawi co w kolejnych odcinkach uwielbianego przez Polaków serialu Barwy szczęścia?

Odc. 2552 – Iwona wzywa karetkę i udziela Kępskiemu pierwszej pomoc. W szpitalu mężczyzna przechodzi zabieg, który jak się okazuje jest dla niego początkiem walki o życie i zdrowie. Celina ratuje Jowitę przed uprowadzeniem. Bandyci zostają aresztowani, a zlecenie wydał im Bonda. Jowita, która oskarżała Prota i Sergiusza o dybanie na nią, musi przeprosić swoich dawnych przyjaciół. Herman nie chce, aby Celina dalej pracowała u Jowity, jednak kobieta nie pozwoli się ograniczać. Malwina po raz kolejny przychodzi na masaż do Hermana. Gawron organizuje dla Żabci niespodziankę. Chce zabrac kobietę w podróż dookoła świata. W willi ze Sławką zostają Broda i Zeus.

Odc. 2553 – Sławka chce jak najszybciej pozbyć się z willi Brody i Zeusa. Jowita zwierza się Justinowi, że znowu ma poważne problemy finansowe. Nie stać jej ani na ochronę, ani na Celinę. Niedzielska wspiera akcję Dawida i Adriana. Emilka spotyka chłopaków w szkole, czym jest zachwycona, jednak jej entuzjazm szybko gaśnie, gdy dowiaduje się, że jej mama znowu widziała się z Hermanem. Iwona bardzo martwi się o Kępskiego. W szpitalu poznaje jego rodziców – Henryka i Wandę. Mężczyzna po kolejnych badaniach dowiaduje się strasznej rzeczy. Jego życie uratować może jedynie przeszczep wątroby.

Odc. 2554 – Umińska rozpoczyna pracę w 'Szoku’. Stara się zainteresować redakcję akcją Dawida i Adriana – 'Czytanie na przystanie’. Ewa i Aleks znajdują bezpańskiego psa, któremu pomagają. Franek dowiaduje się, że Wilk oszczędza na materiałach, zamawiając gorsze jakościowo produkty niż te ustalone w projekcie. Odkrywa także, że o wszystkim wie Jerzy, który co gorsza wyraził na to zgodę. Marczak uspokaja chłopaka, przekonując go, że wszystko ma pod kontrolą, a ta sytuacja więcej się nie powtórzy. Franek odwiedza rodzinę w szpitalu, gdzie spotyka Kasie, która dostała ataku paniki w windzie. Mężczyzna pomaga kobiecie.

ZOBACZ TEŻ  Barwy szczęścia liderem pod względem oglądalności!

Odc. 2555 – Ewa i Aleks starają się znaleźć nowy dom dla znalezionego na przystanku pieska. Pomaga im Hubert i Umińska. Franek zamierza walczyć z Wilkiem. Postanawia prosić Natalię o pomoc. Marek jest dumny z szkolnych wyników syna. Wieczorem chłopak wybiera się z przyjaciółmi nad Wisłę. Ich imprezę przerywa czyjeś wołanie o pomoc.

Odc. 2556 – Witek pomaga tonącej dziewczynie, przez co staje się bohaterem. Udziela wywiadu Alicji. Kobieta ma wątpliwości czy napisać w gazecie, że uratowana dziewczyna była pod wpływem alkoholu. Ewa i Aleks odwiedzają w szpitalu pana Wacławika, mężczyznę który jest właścicielem znalezionego przez nich psa. Małgorzata dowiaduje się, że obok ich apartamentowca Wilk chce wybudować kolejny blok, zamiast planowanego wcześniej pasa zieleni. Franek po raz pierwszy bierze swojego synka na ręce.

Źródło: Świat seriali

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.