Barwy szczęścia odc. 2547-2551 – streszczenia

}

Data: 3 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Ciekawi co w nowych odcinkach serialu Barwy szczęścia? Jeśli tak, to zapraszamy!

Odc. 2547 – Sadowski decyduje się rozpocząć pracę w piśmie Szok. Do redakcji zamierza ściągnąć także Alicję. Prezes gazety przedstawia Łukaszowi swoją partnerkę, którą okazuje się być Mariola. Józek dociera do Niemiec, gdzie spotyka się z córką. Tego samego dnia zostaje jednak też aresztowany. Emilka jest pod wielkim wrażeniem nagrań Dawida i Adriana, na których chłopcy demolują przystanek. Niedzielska usiłuje wytłumaczyć dziewczynce, że to co oni robią jest złe.

Odc. 2548 – Natalia i Darek chcą pomóc Józkowi, który przebywa w niemieckim areszcie. Jest on podejrzany o próbę porwania córki. Z Gabi kontaktuje się redaktor Szok, który chce napisać artykuł o sprawie. Sadowski nie jest z tego zadowolony. Postanawia wprowadzić w redakcji znaczące zmiany, napotyka jednak opór Wangela. Żabcia zaprzyjaźnia się ze Sławką, a Gawron chce zostać promotorem sztuki, kontaktuje się w tej sprawie z Izą Małek.

Odc. 2549 – Sałatka jest załamany oskarżeniami. Na domiar złego zły jest na niego także prezes jego nowego klubu. Aresztowanie piłkarza źle wpłynęło na wizerunek drużyny. Łukasz chcąc wprowadzić swoje zmiany w redakcji popada w konflikt z szefową marketingu – Mariolą. Gawron składa Darkowi obietnicę, że jako sponsor da klubowi 50 tys. złotych. Żabcia po sprawdzeniu konta bankowego partnera odkrywa, że brakuje na nim połowy pieniędzy.

Odc. 2550 – Iwona wybiera się z Kępskim na weekend pod namiot. Z tej okazji oficjalnie przedstawia go rodzinie. Marek, który przyjechał po Wioletkę jest zaskoczony nowym związkiem swojej byłej ukochanej. Żabcia postanawia nie mówić Ryśkowi, że przesłała Darkowi połowę obiecanej sumy. Następnie umawia się z Justinem, aby zainwestować resztę gotówki, nim Gawron zdąży ją wydać. Jowita konkuruje z firmą Sergiusza i Prota.

ZOBACZ TEŻ  Blindspotting – zwiastun spin-offa filmu Zaślepieni

Odc. 2551 – Jowita zła na dawnych kolegów oskarża ich o włamanie się do jej magazynu i zniszczenie znajdującego się tam towaru. Celina podejrzewa zaś, że to sprawka Bondy. Gawron urządza wernisaż, na którym zaprezentowany ma zostać jego portret. Na przyjęciu pojawiają się koledzy z dawnego zespołu Ryśka – Broda i Zeus. Iwona zauważa, że Kępski przyjmuje jakiś lek. Mężczyzna nie chce przyznać się przed ukochaną, że ma bardzo silny ból brzucha. Parę godzin później jego życie jest zagrożone.

Źródło: Świat seriali

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.