Barwy szczęścia odc. 2527-2531 – streszczenia

}

Data: 6 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Ciekawi co w nowym odcinkach jednego z najpopularniejszych codziennych seriali TVP2? Zapraszamy do zapoznania się z streszczeniami pięciu kolejnych odcinków serialu Barwy szczęścia.

Odc. 2527 – Na Sycylii doszło do trzęsienia ziemi. Kasia nie daje znaku życia, czym Łukasz i Stefan są przerażeni. Sadowski decyduje się z Vincenzo jechać do Włoch, aby odnaleźć ukochaną. Madzia stara się pogodzić z faktem, ze Kacper z nią zerwał. Z kolei Tymon przeprasza dziewczynę za pocałunek, bowiem bardzo zależy mu na przyjaźni z nią. Oliwka odkrywa, że Kajtek ma w Singapurze przyjaciółkę – Lilly Wong. Kuczma został uniewinniony i wśród mieszkańców Borek jest spore poruszenie. Wilecki, którego gospodarstwo również się spaliło, zaczaja się na Kuczmę pod aresztem.

Odc. 2528 – Stefan jest załamany zaginięciem Kasi. Opiekę nad Ksawerym przejmuje Sadowska, która informuje o wszystkim Walerię. Franek jako ochotnik leci na Sycylię, aby pomóc ofiarom trzęsienia ziemi. Tymczasem na Sycylii Łukasz bezskutecznie szuka Kasi. Oliwkę zaś coraz bardziej niepokoi przyjaźń Kajtka z Lilly. Kacper zaś zaraz po rozstaniu z Madzią, proponuje Hani, by została jego dziewczyną. Natalia uświadamia Grzelaków, że w związku z uniewinnieniem Kuczmy nie należy im się żadne odszkodowanie. Mieszkańcy Borek chcą zlinczować sąsiada. Uspokaja ich Aldona. Kuczma zaś nie mając gdzie się podziać dobija się do żony.

Odc. 2529 – Łukasz i Vincenzo dalej szukają Kasi. Ksawery odkrył, że jego mama zaginęła, czym jest przerażony. Tematem zaginięcia interesuje się Szok. Na Sycylii dochodzi zaś do wstrząsów wtórnych. Madzia jest wściekła, że Kacper tak szybko pocieszył się po rozstaniu z nią. Dziewczyna jest pewna, że już wcześniej zdradzał ją z Hanią. Postanawia spotkać się z rywalką. Aleks broniąc Ewy, popada w kłopoty. Kujawiak uznaje, że Walawska popełniła plagiat i ostro się sprzeciwia nauczycielce. Młodzi pewni, że polonistka mści się na nich za akcję z fotomontażem postanawiają podstępem przetestować jej bezstronność.

ZOBACZ TEŻ  Barwy szczęścia odc. 2522-2526 – streszczenia

Odc. 2530 – Na Sycylii pod gruzami ratownicy znajdują Polkę. Łukasz ma nadzieję, że to Kasia. Do Warszawy przyjeżdża Waleria. Postanawia zająć się Ksawerym i Stefanem. Renata dostrzega Luizę w towarzystwie podejrzanego mężczyzny o czym informuje Damiana. Razem starają się dowiedzieć kim jest nieznajomy. Ponadto kelnerka martwi się, że Romanowski ostatnio ją zaniedbuje. Zwierza się z tego Dominice. Kuczma udaje się do Natalii, by omówić kwestię rozwodu. Następnie udaje się do sklepu Grzelaków, gdzie chce prosić Borysa o pomoc.

Odc. 2531 – Łukasz udaje się do szpitala. Okazuje się, że uratowaną Polką jest Kasia. Kobieta przechodzi aktualnie skomplikowaną operację. Tymczasem w Warszawie Waleria w rozmowie z Sadowską przyznaje, że rozważa powrót do Stefana. Luiza zauważa, że jest śledzona przez ojca. Buntuje się przeciwko Damianowi i oświadcza mu, że Aro to jej chłopak. Mężczyźnie nie podoba się to, że jest on sporo starszy od Luizy. Romanowski na nowo oczarowuje Renatę i wręcza jej prezenty. Aleks przyznaje się swojej nauczycielce języka polskiego, że wraz z Ewą specjalnie zamienili się wypracowaniami. Uczniowie chcieli w ten sposób dowieść, że polonistka jest stronnicza w ocenianiu ich prac.

Źródło: Świat seriali

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.