Barwy szczęścia odc. 2522-2526 – streszczenia

}

Data: 28 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Ciekawi co w nowych odcinkach serialu Barwy szczęścia – jednego z najchętniej oglądanych seriali TVP2?

Odc. 2522 – Sławka i Prot niepokoją się o Jowitę, która nie wróciła przez całą noc ze spotkania z Bondą. Jezierska orientuje się, że Hieronim wcale nie chce partnerskiej współpracy, a przemocą chce zmusić ją do oszustwa. Malwina martwi się o Emilkę i o to, że córka w Zakrzewiu wcale nie czuje się szczęśliwa. Przemek potwierdza jej obawy. Bożena i Bruno jadą na kolejne spotkanie z Tadziem. Tam jednak nie czekają na nich dobre wiadomości. Okazuje się bowiem, że pojawiły się nowe przeszkody na drodze do szybkiej adopcji chłopca.

Odc. 2523 – Jowita, Sergiusz i Prot ukrywają się w jednym z moteli. Chcą dostać się do plików na laptopie Bondy. Jezierska zwraca się o pomoc do Celiny. W tym czasie ludzie gangstera uprowadzają bliską dla Jowity osobę. Malwina i Małgorzata martwią się o Emilkę. Kobiety nie zgadzają się w kwestii metod wychowawczych. Sabina i Kazik rozpoczynają przygotowania do ślubu. Kobieta chce poprosić Kajtka i Oliwkę, by zostali ich świadkami.

Odc. 2524 – Celinie udaje się odblokować laptop Bondy. Po analizie plików Sergiusz i Prot chcą zgłosić sprawę na policję. Celina i Jowita mają jednak inny pomysł. Chcą zrobić wymianę, urządzenie za Patryka, którego porwali ludzie Bondy. Arleta prosi Vincenza o pomoc w zorganizowaniu grupy tanga i wysyła mężczyznę do Stefana, Tolka i Zdzisia. Madzia i Kacper mają rocznicę. Dziewczyna szykuje chłopakowi wyjątkową niespodziankę. Chłopak jednak całkowicie zapomina o ich święcie, a powodem tego są rozmowy z Hanią o fizyce.

Odc. 2525 – Patryk wraca do domu. Jowita zostaje wezwana na policję, boi się jednak wyznać na przesłuchaniu całą prawdę, bo nie wie czy Bonda nie będzie chciał się na niej zemścić. Prosi o ochronę Celinę. Arleta i Vincenzo organizują w Feel Good pierwsze zajęcia z tanga. Tolek poznaje Gracę, mężczyznę należącego do motocyklowego klubu. Madzia bardzo przeżywa rozwód swoich rodziców, jednak Kacper nie okazuje jej wystarczającego wsparcia w tych trudnych dla niej chwilach. Ponadto nawet będąc z nią, rozmawia przez telefon z Hanią. Smutna dziewczyna wybiera się na spacer z Tymonem, który chce ją pocałować. Magda odwzajemnia pocałunek, nie zdając sobie sprawy, że z daleka obserwuje ich Kacper.

ZOBACZ TEŻ  Hailee Steinfeld jako Kate Bishop w serialu Hawkeye?

Odc. 2526 – Kasia wybiera się na Sycylię w sprawach służbowych. Przed samym wylotem nachodzą ją jednak wątpliwości, ma wrażenie, że stanie się coś złego. Kacper po tym co widział, nie chce rozmawiać z Magdą. Tymon zaś wyznaje Magdzie, że bardzo mu na niej zależy. Aldona i Borys wybierają się do sądu, by poznać wyrok w sprawie Kuczmy, który został oskarżony o podpalenie wsi. Stefan poznaje członków klubu motocyklowego. Postanawia zabrać też Arletę na ekscytującą przejażdżkę.

Źródło: Świat seriali

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.