Barwy szczęścia odc. 2517 – 2521 – streszczenia

}

Data: 21 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Ciekawi co w nowych odcinkach serialu Barwy szczęścia?

Odc. 2517 – Sebastian informuje swoją córkę o sytuacji w jakiej się znalazł. W dalszym ciągu jednak odrzuca pomoc Elizy. Dalej zmaga się z depresją, odrzuca nawet prezent jakim jest wózek inwalidzki. Trwa rozprawa rozwodowa Józka i Julity. W jej trakcie Natalia dowiaduje się, że Julicie pomaga adwokat Klemens. Ten obwinia Józka o liczne zdrady i doprowadzenie żony do depresji, przez którą trafiła do szpitala psychiatrycznego. Sałatka odbija pałeczkę mówiąc, że Julita dopuściła się zdrady z jego kolegą z drużyny. Według Klemensa był to jednak przyjaciel rodziny, który pocieszał Julitę, po kolejnej zdradzie jej męża. Klara kolejny raz spotyka Laurę, która domaga się od pisarki pieniędzy, w zamian za historię o sponsoringu, jaką się z nią podzieliła. Po wyjściu z Feel Good Laura zostaje zaatakowana przez swojego dawnego klienta, Leona, który to oskarża ją o kradzież.

Odc. 2518 – Józek nie zgadza się na widywanie Urszuli z wnuczką. Mężczyzna wciąż mocno przeżywa sprawę rozwodową. Klemens zaś postanawia na nowo zbliżyć się do Natalii, nie zważając na to, że prowadzą przeciwne sobie sprawy. Tymczasem u Natalii zjawia się Wilk. Gawron chce kupić drogi samochód. Stefan spotyka Arletę, która chce przekonać seniorów, do zatańczenia wspólnie tanga na festiwalu kultury latynoamerykańskiej. Vincenzo sprawia niespodziankę Kasi sprowadzając dla niej coś prosto z Włoch.

Odc. 2519 – Darek i Józek chcą zorganizować na stadionie dzień otwarty. Zjawia się na nim Wilk, z którym mają na pieńku. Gdy jednak do przyjaciół dołącza Natalia, biznesmen skupia na niej całą swoją uwagę. Janicki wdaje się z prezesem przeciwnego klubu w kłótnię o Mirka. Jakiś kibic odpala racę. Stefan ze Zdzisiem remontują motocykl. Kasia boi się o ojca. W Feel Good pojawiają się Żabcia i Gawron, który to odczuwa wielką satysfakcję, gdy teraz obsługuje ich, ich dawna szefowa. Jezierska nieumyślnie wywołuje pożar w lokalu.

ZOBACZ TEŻ  Barwy szczęścia odc. 2498-2502

Odc. 2520 – Józek powiadamia policję o uprowadzeniu Julki, choć wcześniej zgodził się, aby Urszula wzięła dziecko na krótki spacer. Jest przekonany o tym, iż kobieta porwała dziecko i chce je wywieźć do Niemiec. Gabi czuje się winna, bowiem namawiała Sałatkę, na to, aby nie ograniczał kontaktów Julki z babcią. Policjant informuje Józka, że Julita posiada prawa rodzicielskie i nie ma obowiązku oddać mu dziecka. Natalia przekonana jest, że to Klemens przekonał Urszulę i Julitę do wyjechania z Julką za granicę. Dochodzi między nimi do kłótni. Żabcia i Gawron zatrudniają Sławkę u siebie jako gosposię.

Odc. 2521 – Jowita sama spotyka się z Bondą składając przestępcy interesującą propozycję. Sławka stara się ukryć przed córką prawdę o swojej nowej pracy – gospodyni domowej. Gdy kobieta sprząta, nagle w rezydencji zjawia się Biernacki, który został oszukany przez Kornela. W hotelu Stańskich znowu pojawia się Rafał, co wywołuje wielkie niezadowolenie u Bruna i Karoliny. Wioletta obwinia Malwinę i Małgorzatę o kradzież.

Źródło: Świat seriali

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.