Barwy szczęścia odc. 2512-2516 – streszczenia

}

Data: 14 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu Barwy szczęścia?

Odc. 2512 – Klara pracuje nad powieścią erotyczną. Dzięki nowej książce małżeństwo Pyrków szczerze rozmawia o swoich skrywanych łóżkowych fantazjach. Związek Renaty i Romanowskiego przeżywa gorsze chwile, z czego kobieta zwierza się Dominice. Mężczyzna poświęca jej stanowczo mniej czasu niż wcześniej. Sebastian dalej jest załamany swoim kalectwem, nie chce na ten temat rozmawiać nawet z własną matką. Kobieta kontaktuje się z Markiem, który oferuje Sebastianowi pracę, licząc że to pozwoli mu wyjść z depresji. Jaworski po raz kolejny kłóci się z Darkiem.

Odc. 2513 – Eliza dalej pomaga załamanemu Sebastianowi, wyrażając przy okazji niechęć do Dominiki. Dzięki nowej książce Klary w jej małżeństwie na nowo pojawiła się chemia. Klara na potrzeby książki postanawia spotkać się z dziewczyną świadczącą usługi seksualne za pieniądze. Kępski w końcu zjawia się w przychodni i zaprasza Iwonę na randkę. Bruno wprowadza w życie plan Rafała. Była recepcjonistka hotelu, w zamian za łapówkę w postaci drogiego jachtu ma przyznać się do winy za aferę hazardową.

Odc. 2514 – Bruno idzie do prokuratury na przesłuchanie. Bożena boi się jednak, iż przez tą sprawę stracą bezpowrotnie szanse na adopcję Tadzia. Niedzielska dalej udziela korepetycji Witkowi. Kujawiak się to nie podoba i posądza dyrektorkę o romans z uczniem. Kępski zabiera Iwonę na przejażdżkę terenowym samochodem. Randkę tą wieńczy pocałunek.

Odc. 2515 – Sławka podejmuje pracę jako kelnerka w Feel Good. Początkowe niepowodzenia sprawiają jednak, że jest o krok od załamania, wspiera ją Justin, który prosi Radka o wyrozumiałość. Lidka zaczyna zaś na nowo interesować się Radkiem. Darek poszukuje nowego sponsora dla klubu Start Falenica. W tym celu chce zorganizować pokazowy trening, w czym pomagają mu Mirek i Damian. Między Gabrysią a Kujawiak znowu dochodzi do spięcia. Nauczycielka jest przekonana, że panią dyrektor łączy z Witkiem romans. Agata i Klarą chcą się dowiedzieć od Iwony szczegółów na temat jej randki z Kępskim.

ZOBACZ TEŻ  Lucyfer sezon 5. - znamy datę premiery!

Odc. 2516 – Józek myśli o powrocie na boisko i grze dla klubu Avia Puławy. W międzyczasie oczekuje rozprawy rozwodowej, na której boi się, że Julita będzie chciała mu zaszkodzić. Niespodziewanie w jego domu pojawia się Urszula, która ma złe wieści o swojej córce. Jowita z pomocą Prota rozwija swój nowy biznes, starając się także uzyskać pieniądze na spłatę długu ojca. W magazynie win Jezierskiej zjawia się Bonda. Nie jest sam… Klara pracuje nad swoją erotyczną powieścią. Obecnie jest na etapie zdobywania materiałów do niej. Kontaktuje się z dziewczyną, która poszukuje sponsora.

Źródło: Świat seriali

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.