Barwy szczęścia odc. 2503-2506

}

Data: 31 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Co wydarzy się w nowych odcinkach serialu Barwy szczęścia? Jesteście ciekawi?

Odc. 2503 – Klara chce dowieść, iż testament jej ojca, w którym to ją wydziedzicza został sfałszowany. W tym celu poszukuje próbki pisma ojca. Iwona umawia się z Kępskim, randka jednak nie kończy się po myśli obojga. Do willi Jezierskich przychodzi komornik, który ma zabezpieczyć majątek Kornela. To jednak nie jedyny problem mężczyzny. O pieniądze upomina się także właściciel domu. Gawron zakłada konto bankowe i chce jak najszybciej otrzymać należne mu pieniądze z tantiemów.

Odc. 2504 – Jowita i Sławka szukają Kornela. Przychodzą do Radka. Ten zaś nie może pozbierać się po odejściu Sandry. Alan sugeruje, że kobieta wyjechała z Jezierskim. O wszystkim dowiaduje się Lidka. Gawron nie może doczekać się swoich pieniędzy. Jerzy zapoznaje Franka z planem ocalenia budowy apartamentowca. Nie wszystko idzie jednak zgodnie z planem, bowiem Wilk skontaktował się już z wdową po deweloperze.

Odc. 2505 – Wilk przejmuje jednak projekt i prace na nowo ruszają. Jednocześnie mężczyzna na nowo chce zbliżyć się do Natalii. Jerzy zaś bacznie obserwuje Wilka i nie do końca podobają mu się jego działania. Żabcia i Gawron nie mogą uwierzyć w swoje szczęście. Nareszcie mają dużo gotówki i decydują się wynająć willę po Jezierskich. Radek nie może pogodzić się z odejściem Sandry. Lidka zaś nie kryje radości. To jednak nie koniec kłopotów Radka, który dowiaduje się, że ma nowego wspólnika. Przed swoim odejściem Sandra sprzedała komuś udziały w Feel Good.

Odc. 2506 – Vincenzo planuje rozpocząć współpracę z Radkiem. Ten jednak nie podziela entuzjazmu Włocha. Idzie do Paszkowskiej, aby za wszelką cenę pozbyć się niechcianego wspólnika. Beata opuszcza ośrodek leczenia uzależnień. Mówi Darkowi, że chce zmienić pracę. Jaworski kłóci się z Janickim. Według niego Janicki źle zarządza pieniędzmi wspólnoty.

ZOBACZ TEŻ  Serial The Boys doczeka się swojego spin-offu!

Źródło: światseriali

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.