Barwy szczęścia odc. 2498-2502

}

Data: 22 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Co wydarzy się w nowych odcinkach serialu Barwy szczęścia, które wyemitowane zostaną na antenie Telewizyjnej Dwójki od poniedziałku 25 października do piątku 29 października?

Odc. 2498 – Marek poznaje nowego adoratora swojej byłej partnerki i matki swojej córki Wioletki. Spektakl za który odpowiada Michalina, Witek i ich znajomi odnosi wielki sukces, ale na jaw wychodzi, iż dziewczyna wykorzystała do jego napisania prywatne zapiski swojego chłopaka. Witek jest wściekły i każe dziewczynie się wyprowadzić. Franek kupił mieszkanie w apartamentowcu, który dopiero ma się budować. Budowa jednak się przedłuża, a Tolek nie ma dla niego dobrych wieści.

Odc. 2499 – Marek stara się pogodzić młodych, jednak Witek nigdy nie czuł się bardziej oszukany. Luiza ma wielki żal do Renaty, że odrzuciła miłość jej ojca i wybrała Andrzeja. Ten zaś otrzymuje część pieniędzy wywalczonych przez Zwoleńską. Zaczyna świętować. Franek jest załamany, Małgorzata go pociesza, wierzy, że znajdzie się nowy inwestor. Na wszelki wypadek prosi jednak Wilka o pomoc.

Odc. 2500 – Stefan ma urodziny. Jest załamany, bo nie otrzymał od rodziny żadnych życzeń, również Waleria nawet nie wysłała mu smsa, co jeszcze bardziej go przytłacza. Nie wie, że już niedługo czekać będzie na niego naprawdę miła niespodzianka. Miriam wylatuje z Polski, Agata i Patryk dziękują jej za uratowanie ich związku. Potem młodzi odwiedzają Teresę i Fryderyka, gdzie dochodzi do zaskakującej sytuacji. Patryk ponownie oświadcza się Agacie. Sławka zaś ma problem. Jej mąż się wyprowadził blokując jej dostęp do konta.

Odc. 2501 – Kornel zniknął. Zablokował firmowe konto, pobrał duże zaliczki od swoich biznesowych partnerów, w tym od Stańskiego i ślad po nim zaginął. Wierzyciele nachodzą Jowitę. Iwona kolejny raz umawia się z Kępskim. Marek zaś pomaga Gabrysi i proponuje jej wspólny obiad.

ZOBACZ TEŻ  Dolina Krzemowa sezon 6. - jest nowa zapowiedź finału serii!

Odc. 2502 – Rozpoczyna się sądowa batalia między Klarą a Ireną. Była żona jej zmarłego ojca, stara się dowieść, iż Klarze nie przysługuje majątek po Olgierdzie. Gawron spotyka kobietę pracującą w agencji zajmującej się muzycznymi tantiemami. Ta ma dla niego zaskakujące wiadomości. Sandra listownie zrywa z Radkiem. Na jaw wychodzi tożsamość kochanki Kornela.

Źródło: świat seriali

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.