Barry i Dolina Krzemowa z kolejnymi sezonami

13 kwietnia 2018 | Newsy

HBO w czwartek zapowiedziało, że nowy serial Barry, który niedawno miał swoją premierę został przedłużony na drugi sezon. To bardzo szybka decyzja stacji, gdyż została podjęta zaledwie pod 3 tygodniach od premiery.

Oprócz tego HBO zamówiło 6. sezon Doliny Krzemowej, zapewniając tym samym, że wieczorna, niedzielna ramówka pozostanie nienaruszona.

To świetna wiadomość dla wszystkich fanów obu seriali, a czarna komedia Barry, o płatnym zabójcy, który odkrywa aktorstwo w zaskakującym tempie porwała ludzi do oglądania.

ZOBACZ TEŻ  Wiedźmin – zobaczcie pierwsze zdjęcia, plakat i logo serialu!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!