Barry – 3. sezon z wiosenną premierą

}

Data: 16 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

HBO podało datę premiery 3. sezonu serialu Barry. Produkcja z nowymi odcinkami powróci wiosną tego roku, a dokładnie 24 kwietnia.

Drugi sezon tej czarnej komedii kryminalnej zadebiutował w 2019 roku. Na nowe odcinki z powodu pandemii przyszło nam czekać, aż 3 lata.

W roli głównej powraca oczywiście Bill Hader, jako niskobudżetowy płatny zabójca, który niespodziewanie zaczyna interesować się aktorstwem. Nowa pasja pociąga go na tyle, że decyduje się zmienić swoje życie, jednak wyjście z półświatka w jakim żył do tej pory wcale nie jest łatwe. Czy w nowym sezonie Barry’emu uda się na dobre oderwać od świata płatnych zabójców i całkowicie zanurzyć w aktorstwie? Barry’emu do tej pory udało się wyeliminować wiele zewnętrznych czynników, które popychały go w stronę przemocy. Okazuje się, że jest jednak coś jeszcze, coś w jego psychice co doprowadziło do tego, że został zabójcą. Czy Barry poradzi sobie z tym na dobre i wraz z innymi bohaterami dokona właściwego wyboru?

W obsadzie 3. serii powracają także Henry Winkler, Anthony Carrigan, Stephen Root, Sarah Goldberg i Sarah Burns.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Barry powróci z 3. sezonem!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.