Bardzo długa noc – zwiastun hiszpańskiego thrillera Netflixa

}

Data: 30 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix opublikował pierwszą zapowiedź serialu Bardzo długa noc. To hiszpańska produkcja należąca do gatunku thrillera kryminalnego, którego akcja rozgrywa się w więzieniu, w którym przebywają psychicznie chorzy.

Za reżyserię serialu odpowiada Oscar Pedraza, który pracował na scenariuszu autorstwa Xosé Moraisa i Victoriano Sierra Ferreiro. W obsadzie są Alberto Ammann jako Hugo, Fran Berenguer jako Richi, David Solans jako Javi, José Luis García Pérez jako Lennon, Luis Callejo jako Simón Lago i Maria Caballero jako Laura.

Zaczęło się odliczanie i w więzieniu Monte Baruca już wkrótce zapanuje chaos. Uzbrojeni ludzie otaczają więzienny zakład psychiatryczny i odcinają całą łączność. Ich celem jest seryjny morderca Simón Lago. Sześć odcinków, jedna noc.

Premiera serialu Bardzo długa noc już 8 lipca tylko na Netflix.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Apple zamawia limitowany serial Manhunt

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.