collider

Bandyci czasu powrócą w serialu, wiemy kto zajmie się reżyserią!

Bandyci czasu to film z 1981 roku. Po prawie 40 latach doczeka się swojej serialowej adaptacji, a za odcinek pilotażowy odpowiadać będzie Taika Waititi, reżyser filmu Thor: Ragnarok i filmu oraz serialu Co robimy w ukryciu.

Serialowa wersja filmu Terry’ego Gilliama nosić będzie tytuł Time Bandits. Nie znana jest jeszcze jej fabuła. Film opowiadał chłopcu imieniem Kevin, który niezrozumiany przez rodziców spotyka sześciu krasnoludów i wraz z nimi wyrusza na niezwykłą podróż po czasoprzestrzeni. Krasnoludy mają mapę, która ukazuje dziury przez które mogą podróżować do różnych epok i je okradać. Kevin podczas tej szalonej podróży poznaje wiele fikcyjnych, ale i historycznych postaci, jak np. Agamemnon, Napoleon bądź Robin Hood.

Film ten mając budżet zaledwie 5 milionów dolarów zarobił aż 42 miliony dolarów, tym samym stając się wielkim hitem początku lat 80. Czy serial powtórzy ten sukces? Na odpowiedź na to pytanie przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, bowiem nie znana jest nawet przybliżona data jego premiery. Serial produkowany jest dla nowo powstałej platformy Apple.

Źródło: collider

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.