Bajer z Bel-Air – serial z Willem Smithem już dostępny w HBO Max

}

Data: 12 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Popularny serial z Willem Smithem w roli głównej, Bajer z Bel-Air, od dzisiaj dostępny jest w całości w HBO Max. Do serwisu dodano wszystkie sześć sezonów produkcji.

Serial śledzi losy Willa, nastolatka ze śródmieścia Filadelfii, który zostaje wysłany do Kalifornii, aby zamieszkać ze swoimi bogatymi krewnymi. Jego matka ma nadzieję, że wybiją mu oni z głowy głupie pomysły i wpoją dobre, tradycyjne wartości.

Główną rolę w serialu Bajer z Bel-Air zagrał Will Smith. Obok niego w produkcji wystąpili: James Avery jako Philip Banks, Alfonso Ribeiro jako Carlton Banks, Tatyana Ali jako Ashley Banks, Karyn Parsons jako Hilary Banks, Joseph Marcell jako Geoffrey Butler, a także Janet Hubert, Daphne Reid jako Vivian Banks, Ross Bagley jako Nicky Banks czy DJ Jazzy Jeff jako Jazz.

bajer z bel air

Twórcami serialu są Andy Borowitz i Susan Borowitz. Serial emitowany był premierowo w Stanach Zjednoczonych w latach 1990-1996.

Od dzisiaj tj. 12 maja wszystkich sześć sezonów serialu Bajer z Bel-Air jest dostępnych w serwisie HBO Max. Serial liczy łącznie 148 odcinków.

Dla fanów serialu wideo z 30 najlepszymi momentami Willa Smitha i rodziny Banksów.

Źródło: informacja prasowa

ZOBACZ TEŻ  HBO Max już w 2021 roku trafi do Polski

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.