Bajer z Bel-Air – Jabari Banks na pierwszej zapowiedzi reboot’u

24 listopada 2021 | Newsy

Platforma Peacock, dla której powstaje nowa wersja popularnego sitcomu z lat 90. Bajer z Bel-Air, opublikowała pierwszy materiał wideo, który daje nam spojrzenie na debiutującego młodego aktora Jabari Banksa. Banks zastępuje w tytułowej roli Willa Smitha.

Akcja rebootu rozegra się we współczesnej Ameryce. Serial opowie o skomplikowanej podróży Willa z ulic zachodniej Filadelfii do zamkniętych bogatych rezydencji dzielnicy Bel-Air.

Reboot nie ma mieć już typowej formy sitcomu, bowiem według twórców, w takiej formie nie można w pełni oddać problemów, na jakie serial zwracać ma uwagę. Odcinki nowego Bajera z Bel-Air trwać będą około godziny.

W obsadzie oprócz Banksa, znajdują się także Adrian Holmes, Cassandra Freeman, Olly Sholotan, Coco Jones, Akira Akbar, Jimmy Akingbola, Jordan L. Jones oraz Simone Joy Jones.

Do realizacji powstającego serialu zainspirowało twórców krótkometrażowe wideo wrzucone w 2019 roku do sieci przez Morgana Coopera. Ukazał on w nim mroczniejszą i bardziej dramatyczną wersję serialu i w takiej stylistyce utrzymany ma być tez powstający serial.

Premiera nowej, całkowicie odmienionej wersji sitcomu prawdopodobnie w 2022 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Bajer z Bel-Air – premiera rebootu dopiero w przyszłym roku

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy